Praca ASYSTENT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI PACJENTA Gdynia LUX MED DIAGNOSTYKA Sp. z o.o. Centrum Diagnostyczne FADO

Tomasza Nocznickiego 8A, 81-454 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Rejestracja pacjentów zgłaszających się na badania.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2 000 zł. brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI PACJENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: rejestratorka medyczna

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta. Kontakt z pracodawcą mailowy. W tytule maila proszę wpisać: Rejestratorka telefoniczna.

Nazwa pracodawcy:
LUX MED DIAGNOSTYKA Sp. z o.o. Centrum Diagnostyczne FADO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, list motywacyjny. W tytule maila proszę napisać: Rejestratorka telefoniczna

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Tomasza Nocznickiego

Numer budynku pracodawcy: 8A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: rejestratorka medyczna