Praca EWALUATOR PROGRAMÓW EDUKACJI Dobczyce Małopolski Ośrodek Montessori Spółka z o.o.

21 Stycznia 16, 32-410 Dobczyce, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Stworzenie materiałów dydaktycznych Montessori potrzebnych do realizacji rocznego planu nauczania języka angielskiego w klasach 1-3 szkoły podstawowej

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 683,52 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie pełne1683,16zł brutto

Nazwa stanowiska: EWALUATOR PROGRAMÓW EDUKACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobczyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myślenicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dobczyce

Zawód: ewaluator programów edukacji

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 683,52 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Lektor języka obcego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs: Pedagogika Marii Montessori

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: dyplom ukończenia studiów

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Małopolski Ośrodek Montessori Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dyplom języka angielskiego

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: myślenicki

Gmina pracodawcy: Dobczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dobczyce

Ulica pracodawcy: 21 Stycznia

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy: Szkoła podstawowa dwujęzyczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Zawód wykonywany przez pracownika: ewaluator programów edukacji