Praca ELEKTRYK Żelisławice H+H Polska Sp. z o.o.

29-145 Żelisławice, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Elektryk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żelisławice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włoszczowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Secemin

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: H+H Polska Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Adres pracodawcy:
26-900 Świerże Górne, powiat: kozienicki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: uprawnienia SEP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: kozienicki

Gmina pracodawcy: Kozienice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świerże Górne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - 3 000 - 4 000 PLN

ELEKTRYK BUDOWA SIECI ENERGETYCZNYCH
BOŻENA KIEŚ "WKD" ZAKŁAD ELEKTRO-TECHNICZNY - 2016-04-19 - Zawierzbie (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 1 860 PLN

wykonywanie napraw bieżących, dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń, wykonywanie działań prewencyjnych na maszynach, uzupełnianie rejestrów usterek i interwencji.
SOFIDEL POLAND - 2016-10-27 - Ciechanów (mazowieckie)

KELNER-BARMAN - od 1 950 PLN

obsługa klienta, wydawanie napoi, dań gotowych
kontakt przez OHP - 2016-04-15 - Kurzelów (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń przemysłowych
"ExiWork" Sp.z o.o. - 2016-06-07 - Mława (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 15 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
Firma Usługowo - Budowlana "WRÓBLEWSKI" Andrzej Wróblewski - 2016-09-26 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

ELEKTRYK - do 1 850 PLN

montowanie szaf elektrycznych, szaf sterowniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Chorzów (śląskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń, przeglądy, konserwacja, usuwanie awarii parku maszynowego.Wymagania: uprawnienia w zakresie eksploatacji, montażu i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, uprawnienia dot. sieci elektroenergetycznej i odgromowej.
REVO SEALS Sp. z o.o. - 2016-07-20 - Środa Śląska (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 2 600 PLN

naprawa maszyn i urządzeń
Zakład Budowy Maszyn ZREMB - CHOJNICE S.A. - 2017-02-09 - Chojnice (pomorskie)

ELEKTRYK - 3 000 - 3 500 PLN

Wykonywanie napraw oraz prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń. Wykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych. Praca zmianowa oraz w weekendy. Miejsce wykonywania pracy: Żmigród
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ "DOLINA BARYCZY - 2016-04-25 - Żmigród (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 4 210,18 PLN

prace na terenie zakładu, nadzór i konserwacja
AGMET SP ZOO - 2017-02-07 - Marianki (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 2 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
ALDREW BIELICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-19 - Bielice (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

Wykonywanie prac elektrycznych i elektroenergetycznych.
Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Ogólnobudowlanych "ENERGOKRZEM" s.c. - 2016-09-16 - Pińczów (świętokrzyskie)

AUTOMATYK, ELEKTROTECHNIK,ELEKTROMENTER - od 2 000 PLN

Automatyk, elektrotechnik,elektromenter
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Oleszno (świętokrzyskie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - od 1 850 PLN

Ładowacz nieczystości stałych
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

montaż instalacji i naprawa instalacji elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja, dokonywanie oceny i stanu technicznego
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Świętochłowice (śląskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 2 500 PLN

Wykształcenie zawodowe; doświadczenie: min. 3 lat; uprawnienia SEP do 1kV; umowa o dzieło z możliwością podpisania umowy o pracę; miejsce pracy: Gliwice;
ANKRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-25 - Gliwice (śląskie)

ELEKTRYK - od 14 PLN

Kontrola, naprawy awarii na automatycznej linii produkcyjnej oraz nadzór nad siecią energetyczną w całej firmie.
System Barosz Gwimet Sp. z o.o. - 2017-03-24 - Wodzisław Śląski (śląskie)

TARTACZNIK - od 1 850 PLN

Tartacznik
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Świdno (świętokrzyskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Praca na stanowisku elektryka polegająca na zapewnieniu bezpiecznej eksploatacji urządzeń elektrycznych w zakładzie, zapewnieniu ciągłości energi dla urządzeń technicznych.
Zakłady Mleczarskie "LAKTOPOL-A" Sp. z o.o. w Łosicach - 2017-03-01 - Łosice (mazowieckie)

montaż i naprawa instalacji elektrycznych
Zakład Instalacji Elektrycznych "IMPEX" Aleksander Królak - 2016-11-04 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

Wykształcenie kierunkowe: elektrotechnika, automatyka, elektronika lub energetyczne; doświadczenie min. 2 lata; uprawnienia SEP do 1 kV; um. czytania schematów elektrycznych; prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń w zakresie systemów automatyki i sterowania, analiza awarii i nieplanowanych postojów maszyn, usuwanie usterek, wykonywanie przeglądów maszyn, tworzenie niezbędnych dokumentów maszyn i urządzeń; jedna zmiana; miejsce pracy: Paczyna/ Kamieniec;
"GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW KLIMOWICZ" Sp. z o.o. - 2017-02-22 - Paczyna (śląskie)

elektromonter instalacji
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Ochotnica Dolna (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

produkcja, praca fizyczna, pracodawca zapewnia dojazd do pracy
Przedsiębiorstwo Elementów Betonowych ELBET w Koniecznie - 2015-11-06 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

ELEKTRYK - od 1 000 PLN

Montaż i konserwacja elementów sieci elektrycznej, naprawa instalacji i urządzeń elektrycznych w obiektach pracodawcy, dbanie o porządek oraz stan techniczny wyposażenia obiektów pracodawcy. Umowa zlecienie 50 h/ miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kraków (małopolskie)

WYMAGANIA:- wykształcenie techniczne minimum zawodowe- uprawnienia SEP (dla elektryka)- doświadczenie zawodowe będzie zdecydowanym atutem - umiejętność pracy w zespoleOFERUJEMY:- pracę w stabilnej firmie na umowę o pracę na pełny etat- dodatkowe ubezpieczenie na życie płatne przez Pracodawcę- pracę zmianową- szkolenia stanowiskowe- pakiet socjalny
VVF Sp. z o. o. - 2016-09-27 - Racibórz (śląskie)

Wykonywanie instalacji elektrycznych, wewnętrzne, przemysłowe, linie energetyczne
ZETAN ANDRZEJ NOWAK - 2017-02-01 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)