Praca ELEKTRYK-MONTER Kraków TOMASZ SETNER SETTOM CONSULTING

Stanowisko: ELEKTRYK-MONTER

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Roboty elektryczne w budownictwie komercyjnym

Data publikacji: 2016-04-28

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: TOMASZ SETNER SETTOM CONSULTING

Miejsce pracy:
30-081 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK-MONTER

Data zakończenia pracy: 09.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętności zawodowe, uprawnienia elektryczne do 20 KV, doświadczenie zawodowe min. 2 lata

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie