Praca ELEKTRYK Wodzisław Śląski ADAMONET ADAM HULBÓJ

Średnia 2, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prace na terenie południowej Polski. Transport zapewnia pracodawca. Wymagane wykształcenie kierunkowe. Mile widziane uprawnienia do 1kV. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy: buull (at) wp.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Uprawnienia SEP do 1 kV

Nazwa pracodawcy: ADAMONET ADAM HULBÓJ

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Jankowicka 1, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Rybnik

Gmina pracodawcy: Rybnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rybnik

Ulica pracodawcy: Jankowicka

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*