Praca ELEKTRYK Wodzisław Śląski PLASTER Sp. z o.o.

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 2 700 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych na budowie.

Data publikacji: 2016-07-12

Lokalizacja: Wodzisław Śląski (śląskie)

Pracodawca: PLASTER Sp. z o.o.

Mszańska 1a, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca 40 godz. tygodniowo, godzina rozpoczęcia pracy: 7.00.Miejsce pracy: powiat wodzisławski.Kontakt telefoniczny z pracodawcą.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Data zakończenia pracy: 12.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 KV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: rok doświadczenia w pracy na stanowisku elektryk

Nazwa pracodawcy: PLASTER Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Godziny : 7.00 - 18.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Wodzisław Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wodzisław Śląski

Ulica pracodawcy: Mszańska

Numer budynku pracodawcy: 1a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*