Praca ELEKTRYK Żywiec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Adres strony pracodawcy: www.elmontaz.pl

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Instalacje elektryczne, telekomunikacyjne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - UMREFDO30/16/0096 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Białystok (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

I zmiana 7.00-15.00II zmiana 9.30-17.30 lub 10.30-18.30
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Mielec (podkarpackie)

ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO/REDAKTOR SERWISU INTERNETOWEGO - do 1 850 PLN

redagowanie strony internetowej, pozyskiwanie reklamodawców-banery, wizytówki, dbanie o jakość portalu, prowadzenie profilu strony na portalach społecznościowych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Chorzów (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Bogatynia (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru do magazynu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kamionka (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Białogard (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 890 PLN

Prowadzenie prac brukarskich oraz bitumicznych. Praca na terenie województwa Opolskiego.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nysa (opolskie)

POMOCNIK FLORYSTY - 997,4 PLN

przegląd roślin, zapoznanie się z różnymi metodami układania bukietów, pakowanie prezentów, dekoracja stołów
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kluczbork (opolskie)

MAGAZYNIER - SPRZEDAWCA/DOPOSAŻENIE/16/7676 - od 1 850 PLN

oznaczanie, pakowanie, ustawianie i przenoszenie na półki, sprzedaż artykułów
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Operator koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Korczyn (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA BILETÓW - do 1 850 PLN

udzielani informacji dotyczących biletów elektronicznych (GKM), taryfy opłat, regulaminów, sprzedaż biletów
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Głogów (dolnośląskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności z zakresu obsługi prawnej pod kierunkiem radcy prawnego, pomoc technicznaw zakresieprac biurowych, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Siedlce (mazowieckie)

POMOC LAKIERNIKA - do 1 335,96 PLN

Ustalenie szczegółów zamówień z odbiorcą z Ukrainy. Szlifowanie elementów mebli przed i po lakierowaniu, pakowanie i sprawdzanie kompletności zamówień, ustalenie kompletności z odbiorcą z Ukrainy. Doświadczenie zawodowe min. 1 rok przy produkcji mebli. Zaawansowana znajomość jęz. ukraińskiego i rosyjskiego.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ząbki (mazowieckie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Obróbka materiałów drewnianych, montaż konstrukcji dachowych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Bytów (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, odbieranie poczty, wypełnianie dokumentów firmowych
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Wrocław (dolnośląskie)

TYNKARZ K/M (J. POLSKI) - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Brańsk (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy oraz o odpowiednią ekspozycję w sklepie (na półkach i na wystawach), udzielanie informacji o towarach w sklepie, prezentacja towarów na prośbę klientów, obsługa kasy fiskalnej, terminali płatniczych, przyjmowanie towarów, sporządzanie zamówień, zajmowanie się dokumentami gwarancyjnymi
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Chroberz (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, doradztwo w zakresie mody i stylizacji, zamawianie towaru, dbanie o wizerunek sklepu
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Wisła (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie, pielenie utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Chrzanów Duży (mazowieckie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

montaż mebli, prac stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

wymiana oświtlenia typu LED w marketach
POL-TRADE Sp. z o.o. - 2016-09-28 - Piaseczno (mazowieckie)

FRYZJERKA DAMSKO-MĘSKA - od 1 850 PLN

zabiegi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Rudna (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjmowanie dokumentów, rozliczanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM - od 4 400 PLN

Przygotowywanie raportów dal członków zarząu, nadzorowanie wypłaty pracowników, nadzór nad zakłądaniem i likwidacją rachnuków bankowych klientów, bezpośredni kontakt z klientem franncuskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Łódź (łódzkie)