Praca ELEKTRYK Sierakowice kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Montaż, instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i harmonogramowanie prac remontowych, remont silników elektrycznych, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, projektowanie instalacji i sieci elektrycznych.

Data publikacji: 2016-06-20

Lokalizacja: Sierakowice (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sierakowice, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Montaż, instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i harmonogramowanie prac remontowych, remont silników elektrycznych, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, projektowanie instalacji i sieci elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sierakowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kartuski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.07.2018

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność czytania schematów elektrycznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejetność pracy w zespole

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*