Praca ELEKTRYK-SERWISANT Gdynia COMAS GROUP

Miejsce pracy: 81-323 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Montaż instalacji elektrycznych, konserwacja urządzeń elektrycznych. Drobne prace budowlane.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2500-3000 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK-SERWISANT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, teologiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane doświdczenie zawodowe, uprawnienia SEP.

Nazwa pracodawcy: COMAS GROUP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Morska 67/20, 81-323 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Morska

Numer budynku pracodawcy: 67

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.05.2016

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA - od 13 PLN

OBSŁUGA GOŚCI HOTELOWYCH
kontakt przez OHP - 2016-03-09 - Gdynia (pomorskie)

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - od 5 000 PLN

DROBNE PRACE DOMOWE, SPRZĄTANIE, GOTOWANIE, ROBIENIE ZAKUPÓW; TOWARZYSZENIE PODOPIECZNEJ/MU, SPACERY
kontakt przez OHP - 2016-04-25 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR LINII TECHNOLOGICZNEJ - od 2 500 PLN

Kontrola jakości wyrobów, zapewnienie ciągłości produkcji oraz efektywności maszyn na linii produkcyjnej, podstawowa konserwacja urządzeń
SEMMELROCK STEIN + DESIGN Sp. z o.o. - 2016-04-08 - Gdynia (pomorskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - od 3 000 PLN

Przedmiarowanie i kosztorysowanie robót budowlanych.
MAKO Sp. zo.o. - 2016-08-30 - Gdynia (pomorskie)

KONSERWATOR CZYSTOŚCI - do 10 PLN

Sprzątanie różnych obiektów, prace porządkowe przy pomocy maszyn sprzątających wewnątrz obiektu, sprzątanie terenów zewnątrznych, prace porządkowe pobudowlane.
LOBO Sp. Z o. o. Sp. K. - 2015-12-11 - Gdynia (pomorskie)

MŁODSZY REFERENT (WYDZIAŁ GEODEZJI) - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Gdynia (pomorskie)

OSOBA DO SPRZĄTANIA - od 480 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz edukacyjnych
INTER_EDU Dawid Kubacki - 2016-03-21 - Gdynia (pomorskie)

KASJER - 14,4 - 15 PLN

obsługa kasy fiskalnej, rozliczanie kasy po skończonym dniu
kontakt przez OHP - 2017-01-03 - Gdynia (pomorskie)

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW I SIECI LAN - KONSERWATOR URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH - od 470 PLN

Sprawdzanie poprawności działania sprzętu i systemów, usuwanie oprogramowania malware, aktualizacja programu antywirusowego w komputerach, instalowanie lub przeinstalowanie systemu Windows z zachowaniem lub przeniesieniem danych z ich zabezpieczeniem i przywróceniem do stanu używalności, sprawdzanie dysków programem diagnozującym, archiwizacja na płytach DVD lub innych bezpiecznych nośnikach danych przeniesionych z poszczególnych komputerów do serwera, montaż i rozbudowa zestawów komputerowych, instalacja i konfiguracja nowych programów komputerowych, usuwanie nieprawidłowości w działaniu systemu, usuwanie problemów z siecią komputerową, konfiguracja routerów i przełączników, konserwacja urządzeń biurowych peryferyjnych oraz komputerów zgodnie z wymogami ich dokumentacji technicznej i instrukcji eksploatacyjnej, aktualizacja dokumnetacji komputerów, podstawowe wsparcie techniczne, opracowywanie i specyfikacji technicznej sprzętu niezbędnego do rozbudowy lub utrzymania w ruchu systemów, przygotowywanie opisu stanu technicznego sprzętu komputerowego niesprawnego, przeznaczonego do likwidacji.
PAWEŁ KUCHARSKI "MIKRONEX"-SERWIS KOMPUTEROWY-PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE - 2015-12-15 - Gdynia (pomorskie)

PRAKTYKANT W REF. PRZEZNACZEŃ CELNYCH I OBSŁ.PRZEDSIĘBIORCÓW II GDYNIA - nieodpłatny

Poznanie podstaw ordynacji podatkowej i trybu jej stosowania w prowadzonych postępowaniach celnych i podatkowych. Uczestniczenie w prowadzeniu postępowań celnych i podatkowych, przygotowując pisma procesowe, jak również projekty rozstrzygnięć.
IZBA CELNA W GDYNI - 2015-07-23 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA MECHANIK (MIĘDZYNARODOWY) - 1 900 - 4 000 PLN

Usługi transportowe na trasach międzynarodowych, pomoc przy załadunkach i rozładunkach, drobne naprawy, prowadzenie dokumenatcji dotyczącej transportu, rozliczanie.
BAP POLSKA SP. Z O.O. - 2016-06-13 - Gdynia (pomorskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

SPAWANIE KONSTRUKCJI I/LUB RUR ZE STALI CZARNEJ I NIERDZEWNEJ W METODACH 138/136 I/LUB 141
kontakt przez OHP - 2017-01-13 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DS. WSPARCIA KLIENTA - od 6 446,7 PLN

Pozyskiwanie i opieka nad listą kluczowych klientów z regionu Amerykańskiego. Wspieranie celów finansowych poprzez proaktywne reagowanie na poptrzeby klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Zapewnienie przedsprzedażowego i posprzedażowego wsparcia dla klientów. Wykonywanie działań mających na celu wzrost użytkowania prodkutów poprzez aktywne zaangażowania z klientami. Działanie w imieniu klineta w procesie wyjaśnienia i serwisowania produktów i danych stratergicznych. Budowanie relacji z innymi grupami odpowiedzialnymi za opiekę klienta wewnątrz Thomson Reuters.
THOMSON REUTERS (MARKETS) EUROPE SA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE - 2016-10-27 - Gdynia (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - do 2 300 PLN

prace księgowe prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, doświadczenie pracy w ksiegowośći min. 1 rok
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Gdynia (pomorskie)

SPEDYTOR MORSKI - od 2 500 PLN

Wykonywanie frachtów morskich, pozyskiwanie klientów
SILVAN LOGISTICS Sp. z o.o. - 2016-02-10 - Gdynia (pomorskie)

MLODSZY SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA - od 3 800 PLN

Opracowanie wyznaczonych zapytań ofertowych na dostawy i usługi. Sporządzanie zamówień zewnętrznych lub projektów umów o udzielenie zamówienia. Monitorowanie realizacji zamówień oraz podejmowanie działań interwencyjnych. Sporządzanie analiz z zakresu zaopatrzenia. Współudział w opracowaniu instrukcji, planów i sprawozdań w wyznaczonym zakresie.
PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O. - 2017-02-16 - Gdynia (pomorskie)

SERWISANT/ HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Serwis stacji uzdatniania wody, prace hydrauliczne
AQUA INTERKIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-04-18 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

Przygotowywanie posiłków dla dzieci, przestrzeganie zasad BHP, p/poż., przestrzeganie regulaminu pracy
Zespół Szkól Nr 11 Szkoła Podstawowa Nr 43 Gimnazjum Nr 16 - 2016-01-21 - Gdynia (pomorskie)

INWENTARYZATOR - od 15,6 PLN

- liczenie towarów w sklepach sieci handlowych- obsługa urządzeń do skanowaniaRozkłąd czasu pracy : 18 - 7
Invent Sp. z o.o. - 2016-12-09 - Gdynia (pomorskie)

SZTAUER - od 2 000 PLN

Przeładunek kontenerów w relacjach burtowych, placowych i magazynowych.
LKK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-18 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA OFERTY USŁUG TELEWIZYJNYCH - od 12 PLN

Sprzedaż towarów (dekodery satelitarne) i usług telewizyjnych (NC+) na miejscu i przez telefon
kontakt przez OHP - 2016-05-19 - Gdynia (pomorskie)

SERWISANT AUTOMATÓW SAMOSPRZEDAJĄCYCH - 2 700 - 3 500 PLN

Kompleksowa obsługa automatów vendingowych - samosprzedających z produktami spożywczymi. Mozliwość przyuczenia.
EXPRESSO s.c. - 2016-08-10 - Gdynia (pomorskie)

KSIĘGOWA - od 3 000 PLN

Prowadzenie pełnej księgowości kilku firm.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdynia (pomorskie)

WAGONOWA/ Y - od 1 900 PLN

Odbiór wagonu od konduktora (przeliczanie pościeli i wyposażenia wagonu,tj.m.in. napojów, elementów poczęstunku itp.), sprzątanie wagonów sypialnianych i/lub z miejscami do leżenia( tzw.Kuszet) wewnątrz w zakresie: ściągnięcia pościeli z łóżek i spakowanie do worków w celu przewiezienia do magazynu, przyjęcia zaliczkowo pościeli czystej od wózkowego (z magazynu), ścielenia łóżek; zebrania śmieci, odkurzanie, mycie powierzchni oraz innych czynności związanych ze sprzątaniem wagonów, przekazanie wagonów osobie odbierającej.
WARS S.A - 2015-12-02 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRALNICZYCH - od 1 850 PLN

Podawanie na taśmę magla czystej pościeli, składanie pościeli.
"ABIO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-03 - Gdynia (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 400 PLN

Pozyskiwanie dostawców owoców (jabłek) dla firmy. Kontrola dostarczanych owoców. Organizacja opakowań oraz transportu owoców. Utrzymywanie kontaktów z klientami z Polski i Ukrainy. Pozyskiwanie nowych odbiorców dla firmy.
PIOTREK TRADE Sp. z o.o. - 2017-03-01 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNICZY ELEKTRYK / ELEKTRYK - 2 000 - 3 000 PLN

Wykonywanie usług dla firm, domów, naprawa sprzętu gastronomicznego
P.U.H. JĘDREK Andrzej Miotke - 2016-03-01 - Gdynia (pomorskie)

STARSZY PROGRAMISTA - 8 000 - 22 000 PLN

Programowanie aplikacji i systemów informatycznych, tworzenie dokumentacji systemów komputerowych, analiza wymagań systemowych
LUXOFT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-09 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 900 PLN

Zakres obowiązków zgodny z praca na danym stanowisku. Praca na 1 lub 2 zmiany. Przyjmowanie pojazdów samochodowych do naprawy, sporządzanie projektów przyjęcia ustalanie przyczyn usterek, uszkodzeń poszczególnych układów, zespołów i mechanizmów pojazdów samochodowych za pomocą urządzeń diagnostycznych, usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów samochodowych w ramach bieżących i okresowych napraw, wykonywanie operacji demontażowo-montażowych pojazdów samochodowych i ich podzespołów, przeprowadzanie weryfikacji użytych części i podzespołów, organizowanie oraz utrzymanie w czystości stanowiska pracy przy uwzględnianiu zasad racjonalnej organizacji pracy, przepisów BHP i PPOŻ, sprawdzanie jakości wykonywanych prac obsługowo-naprawczych. Wykształcenie zawodowe lub techniczne, doświadczenie w zakresie mechaniki pojazdowej, umiejętność obsługi urządzeń diagnostycznych, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B.
K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Wojtanowicz - 2015-12-01 - Gdynia (pomorskie)