Praca ELEKTRYK Sępopol PPHU MASTER-SPARK Sławomir Kaczmarczyk Sępopol

Świerczewskiego 1, 11-210 Sępopol, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sępopol

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bartoszycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sępopol

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategori B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: PPHU MASTER-SPARK Sławomir Kaczmarczyk Sępopol

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: prawo jazdy kat. B

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: bartoszycki

Gmina pracodawcy: Sępopol

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sępopol

Ulica pracodawcy: Świerczewskiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
sprzedaż detaliczna i hurtowa art. spożywczo-przemysłowych. Export-import, produkcja, przetwórstwo i konfekcja. Usługi sprzętem specjalistycznym, mechanicznym, transport, przewozy materiałów budowlanych, spożywczych nie wymagających oddzielnego zezwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*