Praca ELEKTRYK Puck kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji (konserwacja sprzętów elektrycznych)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puck

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia SEP do 1KV

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Elizy Orzeszkowej 7, 84-100 Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Puck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puck

Ulica pracodawcy: Elizy Orzeszkowej

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.08.2016

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Magazynier - oferta dla osób do 30 roku życiaobsługa zatowarowania na programie magazynowym, sprawdzanie zapasów i terminów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Laszki (podkarpackie)

SERWISANT OGUMIENIA - od 2 500 PLN

Dźwiganie kół, opon, podstawowe usługi
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Lubin (dolnośląskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

zapoznanie się z asortymentem towarowym, zasadmi przyjmowania i magazynowania, czuwanie nad stanem zapasów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

CZYNNOŚCI POMOCY DOMOWEJ - do 925 PLN

Wykształcenie brak wymagań; wymagane doświadczenie zawodowe; znajomość jęz. niemickiego w st. komunikatywnym; mile widziane prawo jazdy kat. B oraz kursy opieki; pomoc w gospodarstwie domowym osobom starszym i/lub niepełnosprawnym; umowa zlecenie; zgodnie z umową zleceniem praca min. 20 godzin tygodniowo wykonywana na terenie Polski oraz Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Gliwice (śląskie)

OPIEKUN OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

sprawowanie opieki nad uczestnikami zajęć ŚDP, pomoc w codziennych czynnościach
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - BRYGADZISTA - od 2 000 PLN

Prace związane z budową dróg i autostrad, brukarskie, asfaltowe, nadzór nad pracownikami ukraińskimi, przewóz osób na miejsce zamieszkania.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Krzepice (śląskie)

PAKOWACZ - 2 500 - 3 000 PLN

pakowanie i marynowanie fileta w opakowanie zbiorcze
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - od 2 000 PLN

wyksz. średnie, obsługa komputera ( mile widziana znajomość programów graficznych), osoba zarejestrowana w PUP na dzień 26.10.2016,profil II;obsługa drukarki, oklejanie samochodów, cięcie na ploterze
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - POMOCNICZY ROBOTNIK PRZY KONSERWACJI ROŚLIN - od 2 100 PLN

proste prace pomocnicze (plewienie, grabienie, sprzątanie, koszenie)
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Ustroń (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ŻALUZJI - od 2 000 PLN

- produkcja żaluzji, rolet
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Głowienka (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie gminy Biała Piska
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - SAMODZIELNY REFERAT OBSŁUGI KLIENTÓW I KORESPONDENCJI - 997,4 PLN

ZAPOZNANIE SIĘ ZE STRUKTURĄ ORGANIZACYJNĄ ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH, ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM ORGANIZACYJNYM I ZASADAMI FUNKCJONOWANIA ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH W OPOLU, ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM PRACY ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁU W OPOLU, SZKOLENIE W ZAKRESIE BHP I PPOŻ., ZAPOZNANIE SIĘ Z TREŚCIĄ USTAWY O OCHRONIE INFORMACJI NIEJAWNYCH ORAZ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, ZAPOZNANIE SIĘ Z ORGANIZACJĄ I ZAKRESEM OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA W SAMODZIELNYM REFERACIE OBSŁUGI KLIENTÓW I KORESPONDENCJI, ZAPOZNANIE Z WYBRANYMI ZAGADNIENIAMI USTAWY O SYSTEMIE UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH, PRZEPISAMI Z ZAKRESU UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO, PRZYJMOWANIE, REJESTRACJA I PODZIAŁ KORESPONDENCJI, PRZYGOTOWYWANIE DO WYSYŁKI BIEŻĄCEJ KORESPONDENCJI, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI DO ARCHIWIZACJI, ZASADY PRZECHOWYWANIA AKT, DOŁOŻENIE SZCZEGÓLNEJ STARANNOŚCI W CELU OCHRONY INTERESU OSÓB, KTÓRYCH DANE OSOBOWE SĄ PRZETWARZANE, W SZCZEGÓLNOŚCI OCHRONA DANYCH PRZED NIEPOWOŁANYM DOSTĘPEM, NIEUZASADNIONĄ MODYFIKACJĄ, ZNISZCZENIEM, NIELEGALNYM UJAWNIENIEM LUB POZYSKANIEM, PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELACH WPROWADZENIA DANYCH DO SYSTEMU KSI W ZAKRESIE UBEZPIECZONYCH OBJĘTYCH DZIAŁANIEM INSPEKTORATU
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

SPRZEDAWCA STAŻ EFS - POWER (ŻAGAŃ) - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminalu, ekspozycja towaru, metkowanie, monitorowanie stanu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Poznań (wielkopolskie)

KAMIENIARZ - od 2 800 PLN

obróbka kamienia, montaż gotowego wyrobu,
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Niwy (kujawsko-pomorskie)

MONTER OKIEN - od 2 000 PLN

montaż okien, drzwi
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Krosno (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Trzebinia (małopolskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

Dobieranie metody do rodzaju obróbki ręcznej lub maszynowej, dobieranie materiałów, narzędzi do rodzaju wykonywanych prac, konserwowanie i zabezpieczanie antykorozyjne.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bochnia (małopolskie)

PRACOWNIK PRALNI - 997,4 PLN

- obsługa pralnic,- obsługa suszarek,- obsługa magla,- pakowanie czystej pościeli.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Gronów (lubuskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Tchórzowa (mazowieckie)

SORTOWACZ-BRAKARZ SZKŁA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Sanok (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

-pozyskiwanie środków pozabudżetowych
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Mirzec Stary (świętokrzyskie)

REFERENT KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji księgowej
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Zgodny
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KOSMETOLOG - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

- zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Sanok (podkarpackie)

Wybierz miejscowość