Praca ELEKTRYK Krępa Kaszubska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Krępa Kaszubska, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Elektryk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krępa Kaszubska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lęborski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Adres pracodawcy:
Gdańska 35, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: lęborski

Gmina pracodawcy: Lębork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lębork

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

reprezentacja firmy w kontaktach handlowych polsko-tureckich
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Skawina (małopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY PRZY UKŁADANIU POLBRUKU - od 1 850 PLN

pomoc przy układaniu nawierzchni z polbrukuprawo jazdy i uprawnienia na koparko-ładowarke mile widziane
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Maszewo (zachodniopomorskie)

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI - 997,4 PLN

staż unijny POWER dla osób z kategori długotrwale bezrobotni
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Pabianice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Nauka sprzedaży, reklama towaru, zachowanie stanowiska pracy w czystości, reklamacje
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Będzin (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) - od 2 200 PLN

pozyskiwanie i bieżąca obsługa kontrahentów firmy, utrzymywanie relacji biznesowych, zapewnianie najwyższej jakości obsługi, prezentowanie oferty kontrahentom, prowadzenie negocjacji handlowych, koordynowanie realizacji umów, dobór kandydatów i kontrahentów do wykonywania usług, identyfikacja wymaganej dla pracowników dokumentacji, prowadzenie procedury rekrutacji, nadzorowanie pracy podległego zespołu, wyjazdy w delegacje, komunikacja oraz przygotowywanie dokumentów w języku angielskim, ukraińskim i rosyjskim, obsługa kontrahentów na terenie Polski, Rosji i Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Białystok (podlaskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI SUROWCA MLECZARSKIEGO - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn do obróbki surowca mleczarskiego
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Rydułtowy (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Częstochowa (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż oraz wykorzystywanie pomiarów w ramach oferowanej stolarki budowlanej (okien i drzwi)
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Domaradz (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

w/zakresu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Radomsko (łódzkie)

SZWACZKA - od 12 PLN

szycie bielizny
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Chorzów (śląskie)

POMOCNIK BIUROWY - od 1 950 PLN

archiwzacja danych, numeracja i wykaz faktur dochodowych, podstawy księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Rogoźno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - 997,4 PLN

sprzedaż internetowa
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Pisarzowice (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

staż na stanowisku technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Cieszyn (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - KONSERWATOR - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości w budynku, dbanie o tereny zielony, wykonywanie drobnych napraw.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Zbiersk-Cukrownia (wielkopolskie)

TELEMARKETER - 12 - 16 PLN

- Utrzymywanie relacji z klientami, pozyskiwanie klientów (fundatorów).- Wynagrodzenie: 12 -16 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na okres 1 miesiąca, z możliwością przedłużenia. -Zlecenie wykonywane w godzinach między: 8:30-15:00. Wymagane min rok doświadczenia na stanowsku telemarkera.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Katowice (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 200 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Michałów Górny (mazowieckie)

SZLIFIERZ - od 1 850 PLN

obsługa maszyny szlifierki
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Dąbrówka Wielka (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Myszyniec (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towarów, wystawiaie faktur, rejestrowanie towarów na kasie fiskalnej i terminalach
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kałuszyn (mazowieckie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

Tłoczenie, zaginanie
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

KIEROWNIK ELEKTRYCZNEJ PRACOWNI PROJEKTOWEJ -KIEROWNIK PROJEKTU - 7 500 - 10 000 PLN

zarządzanie i projektowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Sanok (podkarpackie)

TECHNIK FARMACEUTA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 8.00-16.00, 11.00-19.00
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI OPIEKUNOWIE DZIECIĘCY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Starogard (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Pomoc w pracy nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Grójec (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta na sali oraz bufet
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kutno (łódzkie)

1757U - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 925 PLN

wykształcenie średnie, syaż pracy 1 rok na podobnym stanowisku, znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego, obsluga biura firmy księgowej, odpowiedź na listy klientów, wprowadzanie zadań do systemu CRM,
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Ząbki (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed