Praca ELEKTRYK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca w zawodzie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 18 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Data zakończenia pracy: 01.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Polkowice (dolnośląskie)

1205U - PRACOWNIK POLIGRAFII - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Radom (mazowieckie)

SZWACZKA - od 2 300 PLN

Szycie odzieży ochronnej i roboczej.
TOMASZ CZECHOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE " A I T " - 2016-07-18 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów, kontrola stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Warszawa (mazowieckie)

ARTYSTA RZEŹBIARZ - od 2 500 PLN

Polerowanie granitu, malowanie portretów na kamieniu, rzeźby w kamieniu, montaż wyrobów granitowych
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Koszalin (zachodniopomorskie)

obsługa kasy fiskalnej,obsługa klienta,uzupełnianie towaru na półkach sklepowych,przyjmowanie,zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Chrzanów (małopolskie)

PRACOWNIK FIYCZNY/OCZYSZCZACZ ODLEWÓW - od 1 850 PLN

czyszczenie odlewów aluminiowych
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Skomlin (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

rejestracja klientów, wykonywanie stylizacji paznokci, wykonywanie zabiegów na twarz itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Żory (śląskie)

POMOCNIK MONTERA SIECI SANITARNYCH - od 2 000 PLN

Wykonywanie robót ziemnych związanych z budową, montażem i remontem sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i deszczowych
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Szkocja (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 100 PLN

Przedstawicielstwo handlowe w salonach meblowych, opieka stałych klientów oraz zdobywanie nowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BRAKARZ - do 1 850 PLN

sprawdzanie gotowych produktów, ocenianie ich jakości
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY ELEMENTÓW CERAMIKI SPECJALNEJ - od 1 850 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie; formowanie wyrobów; obsługa maszyn; jedna zmiana; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Gliwice (śląskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA, KIEROWNIK ROBÓT- OFPR/16/1232 - od 1 850 PLN

- projektowanie budynkó mieszkalnych, hal, silosów- robienie zestawień materiałów na budowę
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Wilków (opolskie)

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dokładanie towaru, dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Puck (pomorskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Organizacja komórki handlowej w firmie, planowanie poziomu struktury asortymentowej, podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów i rynków, prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych, przygotowywanie właściwej dokumentacji sprzedaży towarów i usług.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Ruda (podkarpackie)

FRYZJER - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

KOMINIARZ - od 1 750 PLN

Kominiarz
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ(D) - od 1 850 PLN

dbanie o właściwą organizację pracy personelu kuchennego, planowanie menu i przygotowanie według niego posiłków, sporządzanie i wydawanie posiłków i deserów.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Żabno (małopolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

obsługa rejestracji, centrali telefonicznej
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POMOCNIK MONTERA - 997,4 PLN

montaż zespołów kotłowych ścian szczelnych, podgrzewaczy, zbiorników i kotłów walczakowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Sędziszów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

praca na produkcji - klimatyzatory
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Jordanów (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Protokołowanie na posiedzeniach, sporządzanie i wysyłanie korespondencji wydziałowej, rozpisywanie sesji, prowadzenie urządzeń ewidencyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Gdańsk (pomorskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Chojnice (pomorskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - 1 850 - 2 500 PLN

Pomoc przy pracach montażowych /demontażowych , instalacyjnych i remontach instalacji elektrycznych. Praca na pełen etat, jednozmianowa, w godzinach 8.00-16.00. Mile widziane wykształcenie zawodowe w zawodzie elektryk, mile widziane doświadczenie zawodowe, konieczne zdolność do szybkiego uczenia się i umiejętność pracy w zespole, dodatkowo - prawo jazdy kat. B. Wynagrodzenie od 1850 zł do 2500 zł brutto w zależności od umiejętnosci i kwalifikacji.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Przodkowo (pomorskie)

INŻYNIEROWIE DS. GEOLOGII - nieodpłatny

- udział praktykanta w analizie dokumentacji dotyczącej zatwierdzania planów ruchu i dodatków do planów ruchu zakładów górniczych w zakresie geologii; - analiza aktów prawnych z zakresu obowiązków służby mierniczo – geologicznej na zakładzie górniczym;- udział praktykanta w charakterze obserwatora w czynnościach podejmowanych w zakładach górniczych;- pomoc przy przygotowywaniu dokumentów do przekazania do archiwum.
OKRĘGOWY URZĄD GÓRNICZY W KRAKOWIE - 2016-08-19 - Kraków (małopolskie)