Praca ELEKTRYK (TEREN WOJEWÓDZTWA) Żagań ELSYSTEM INSTALACJE ELEKTRYCZNE GRZEGORZ PRZYGOCKI

Miejsce pracy:
Wesoła 13/1, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: samodzielny elektromonter

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 210 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK (TEREN WOJEWÓDZTWA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żagań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żagań

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 210 PLN

Data zakończenia pracy: 02.11.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- Doświadczenie mile widziane- zaświadczenie kwalifikacyjne E do 1 KW

Nazwa pracodawcy:
ELSYSTEM INSTALACJE ELEKTRYCZNE GRZEGORZ PRZYGOCKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8-18

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Żagań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żagań

Ulica pracodawcy: Wesoła

Numer budynku pracodawcy: 13

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*