Praca ELEKTRYK Chełm Austria Juice Polska Sp. z o.o. (Ybbstaler Fruit Polska Spółka z o.o)

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: zakładanie instalacji elektrycznych i dozór ciągu produkcji

Data publikacji: 2016-05-10

Lokalizacja: Chełm (lubelskie)

Pracodawca: Austria Juice Polska Sp. z o.o. (Ybbstaler Fruit Polska Spółka z o.o)

Miejsce pracy:
Kolejowa 31, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
zakładanie instalacji elektrycznych i dozór ciągu produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa na czas wyk. określonej pracy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełm

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chełm

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chełm

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Elektryk*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty z CV pod adresem: ul. Kolejowa 31, 22-100 Chełm

Nazwa pracodawcy:
Austria Juice Polska Sp. z o.o. (Ybbstaler Fruit Polska Spółka z o.o)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Chełm

Gmina pracodawcy: Chełm

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełm

Adres strony pracodawcy: www.ybbstaler.pl

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 31

Profil działalności pracodawcy: Produkcja soków z owoców i warzyw

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.05.2016