Praca ELEKTRYK Andrychów kontakt przez OHP

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: Nadzór nad maszynami produkcyjnymi, przeprowadzanie napraw i przeglądów, konserwacja i naprawa instalacji, usuwanie awarii

Data publikacji: 2016-01-14

Lokalizacja: Andrychów (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Andrychów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Nadzór nad maszynami produkcyjnymi, przeprowadzanie napraw i przeglądów, konserwacja i naprawa instalacji, usuwanie awarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
W zależności od posiadanych kwalifikacji od 12 zł brutto/h

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Andrychów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wadowicki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN/godz

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Elektryk*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy kat.B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0:
uprawnienia SEP z grupy G1e do 1Kv - mile widziane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
3-letnia praktyka przy obsłudze maszyn rozlewniczych lub spozywczych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Andrychów

Starowiejska 22b , 34-120 Andrychów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie od pośrednika, cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wadowicki

Gmina pracodawcy: Andrychów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Andrychów

Ulica pracodawcy: Starowiejska

Numer budynku pracodawcy: 22b

Profil działalności pracodawcy: Firma produkująca napoje

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Andrychów

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*