Praca ELEKTRONIK-PROGRAMISTA (J. NIEMIECKI LUB J. ANGIELSKI LUB J. ROSYJSKI) Warszawa CTL-Centrum Techniki Laserowej-L'Aserinstruments

Wiosny Ludów 49, 02-495 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ELEKTRONIK-PROGRAMISTA (J. NIEMIECKI LUB J. ANGIELSKI LUB J. ROSYJSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: inżynier elektronik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 08.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania : wykształcenie: wyższe lub niepełne wyższe kierunek/specjalność: elektroniczne lub pochodne; umiejętności: programowanie mikrokontrolerów wyświetlaczy LCD; uprawnienia: dyplom lub świadectwo potwierdzające kwalifikacje; doświadczenie zawodowe mile widziane; znajomość języka angielskiego lub języka rosyjskiego lub języka niemieckiego na poziomie B1/B2; obowiązki: programowanie mikrokontrolerów jednoukładowych oraz wyświetlaczy graficznych - kolorowych. Tworzenie algorytmów, oprogramowania, user interface, instrukcji obsługi, bitmap itd. Walidacja oprogramowania, udział w projektowaniu nowych laserów dla medycyny i dla przemysłu; Wysokość proponowanego wynagrodzenia/kwota brutto 4000 zł + premia zadaniowa dla kandydata z doświadczeniem min. 2 lata. Dla osoby bez doświadczenia 2200,- brutto. Poszukiwana osoba na etat lub 1/2 etatu lub 1/3 etatu; kontakt mailowy: tech (at) lasery.eu

Nazwa pracodawcy: CTL-Centrum Techniki Laserowej-L'Aserinstruments

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Adres strony pracodawcy: www.lasery.eu

Ulica pracodawcy: Wiosny Ludów

Numer budynku pracodawcy: 49

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier elektronik