Praca ELEKTROMONTER Trąbki Wielkie ENERGOTER Sp. z o.o.

Towarowa 3, 83-034 Trąbki Wielkie, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Montaż instalacji elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 450 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trąbki Wielkie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gdański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trąbki Wielkie

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 450 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe ( elektromonter, elektryk), doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku. Miejsce pracy: teren województwa pomorskiego. Telefoniczne umówienie spotkania: 58 683 05 28.

Nazwa pracodawcy: ENERGOTER Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: gdański

Gmina pracodawcy: Trąbki Wielkie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trąbki Wielkie

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych