Praca ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO Gdańsk Krismar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Miejsce pracy:
80-868 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacja instalacji elektrzycznych i urządzeń.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 13,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 40 h/tygodniowo

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: elektromonter taboru szynowego

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 13,5 PLN

Data zakończenia pracy: 03.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: rysunek techniczny

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie techniczne - elektromonter taboru szynowego, 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku, prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania rysunku technicznego, biegła znajomość języka rosyjskiego. Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej. Kontakt telefoniczny: 603-200-967.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy:
Krismar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
Słonki 3, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Słonki

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter taboru szynowego