Praca ELEKTROMONTER Szczecin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
PRACA NA LINII PRODUKCYJNEJ, WYMAGANIA WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZDOLNOŚCI MANULANE, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,56 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 11,56+2,5-premia+110,0ZŁ

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Szczecin

Zawód:
pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11,56 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 18.09.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ZDOLNOŚCI MANUALNE

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Mickiewicza 39, 70-383 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: BRAK

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Szczecin

Gmina pracodawcy: Szczecin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecin

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1