Praca ELEKTROMECHANIK Kutno Wadwicz Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej Warszawa Oddział Kutno

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK

Wynagrodzenie: od 15 PLN

Zakres obowiązków: Montaż i instalacja klimatyzacji

Data publikacji: 2016-07-06

Lokalizacja: Kutno (łódzkie)

Pracodawca: Wadwicz Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej Warszawa Oddział Kutno

Grunwaldzka 5, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kutno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kutnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kutno

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN/godz

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Elektromechanik* (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, techniczne

Nazwa pracodawcy:
Wadwicz Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej Warszawa Oddział Kutno

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV-kontakt osobisty do siedziby Agencji lub telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: kutnowski

Gmina pracodawcy: Kutno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kutno

Ulica pracodawcy: Grunwaldzka

Numer budynku pracodawcy: 5

danePracodawcy_nrKraz: 468

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.07.2016