Praca ELEKTROMONTER Częstochowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prace elektromontażowe i i9nne towarzyszące. Prace wewnątrz hali na zakładach przemysłowych. Moga być osoby bez doświadczenia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromonter (elektryk) zakładowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: elektromonter

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: elektromonter-mistrz

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: wózek widłowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mogą być osoby do przyuczenia jednakże posiadające uprawnienia SEP. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz zwyżkę.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Szymanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: usługi-montaż urządzeń przemysłowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy