Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15,5 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15,5 PLN

Data zakończenia pracy: 01.01.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromonter instalacji elektrycznych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie: techniczne, specjalność: Instalacje elektryczne przemysłowe, Umiejętności: Swobodne czytanie dokumentacji technicznej (schematy rozdzielnic, plany instalacji). Obsługa elektronarzędzi tj. szlifierki kątowe, wiatraki, obsługa podnośników nożycowych. Doświadczenie: Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań. Doświadczenie w wykonywaniu tras kablowych z koryt metalowych i koryt PCV, doświadczenie przy łączeniu rozdzielnic n.n.; uprawnienia prawo jazdy kat. B , uprawnienia SEP kat. E do 1kV (mile widziane upr. z pomiarami do 1kV). Zakres obowiązków: Wykonywanie tras z koryt metalowych oraz koryt PCV dla prowadzenia instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Obsługa elektronarzędzi tj. szlifierki kątowe, wiertarki. Montaż i podłączanie rozdzielnic elektrycznych (znajomość posługiwania się różnego rodzaju praskami i innymi narzędziami przy obróbce przewodów łączeniowych) . Praca na wysokości 4-10m z wykorzystaniem podnośników nożycowych i koszowych. Wykonywanie wykopów pod kable oraz obsługa zagęszczarek do gruntu. Wykonywanie i podłączanie osprzętu elektrycznego (tj. gniazda i wyłączniki) oraz teletechnicznego (tj. obróbka i podłączanie przewodów wieloparowych oraz koncentrycznych przy montażu szaf rackowych i montażu urządzeń CCTV). Podłączanie urządzeń i maszyn przemysłowych. Montaż opraw oświetlenia przemysłowego awaryjnego i podstawowego. Wykonywanie pomiarów elektrycznych oraz inwentaryzacja instalacji przy wykonywaniu dokumentacji technicznej.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych