SORTOWACZ PALET Pasym oferta pracy TERESA BUTKIEWICZ "PALET-SERWIS"

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: SORTOWACZ PALET

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: - segregacja palet- produkcja palet- naprawa palet

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Pasym (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: TERESA BUTKIEWICZ "PALET-SERWIS"

Szczycieńska 3, 12-130 Pasym, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
- segregacja palet- produkcja palet- naprawa palet

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: SORTOWACZ PALET

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pasym

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pasym

Zawód: sortowacz materiałów drzewnych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: TERESA BUTKIEWICZ "PALET-SERWIS"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Pasym

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pasym

Ulica pracodawcy: Szczycieńska

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Zawód wykonywany przez pracownika: sortowacz materiałów drzewnych