Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji elektrycznych, przebijanie otworów w stropach, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Data zakończenia pracy: 25.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność odczytywania schematów instalacji elektrycznych, SEP do 1 kV

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

murowanie, docieplenia elewacji, wykończenia wnętrz; dyspozycyjność ze względu na miejsce wykonywania pracy - wg zleceń, przewóz materiałów budowlanych z hurtowni na miejsce wykonywania pracy; min. 5 lat doświadczenia w budowlance
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Strzelce Opolskie (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prace administracyjno-biurowe; pomoc w przygotowywaniu dokumentów przetargowych; pomoc w obsłudze magazynu;
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Radzionków (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Krzepice (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, składanie zamówienia, wystawianie faktur, przeprowadzanie inwentaryzacji.
kontakt przez PUP - 2016-06-04 - Barlinek (zachodniopomorskie)

PODKLEJARKA - 997,4 PLN

zgodnie z zprogramem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR LINII DO BELOWANIA MAKULATURY - od 1 850 PLN

Przygotowywanie makulatury do belowania, obsługa maszyn, prowadzenie ewidencji ilości zużytej makulatury.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Zamość (lubelskie)

MONTER-ELEKTRONIK, ELEKTRYK - od 1 850 PLN

monter elektrownik - elektryk
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Kraków (małopolskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ ( 81 S EFS) - 997,4 PLN

oferta stażu z przeznaczeniem dla osób w wieku 30 lat i powyżej, zarejestrowanych powyżej 12 miesięcy: obsługa sprzedaży internetowej,zamawianie towaru dla klienta, przygotowywanie towaru do wysyłki, rozlicznie transakcji.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Otwock (mazowieckie)

OPERATOR STRUGAREK I FREZAREK DO DREWNA - od 1 850 PLN

CIĘCIE I GRAWEROWANIE DREWNA
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wołów (dolnośląskie)

SALOWA - 997,4 PLN

sprzątanie
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Suwałki (podlaskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie: zamiatanie, odkurzanie, mycie, wycieranie, wietrzenie pomieszczeń, opróżnianie koszy na śmieci, dezynfekacja urządzeń sanit. hig., pastowanie i froterowanie podłóg, mycie okien
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

Obsługa recepcji hotelu
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Suwałki (podlaskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI MIĘSNEJ - KEBABA - od 1 850 PLN

Rozbiór mięsa - kurczaka. Znajomość procedur przypraw do kebaba i przyprawianie surowego mięsa. Układanie na słupie i formowanie. . Praca w Kamienniku Wielkim 19.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Kamiennik Wielki (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELONYCH - od 1 850 PLN

KOSZENIE TRAWNIKÓW, PRZYCINANIE ŻYWOPŁOTÓW, WYMAGANIAOBSŁUGA KOSIARKI, KOSY ŻYŁKOWEJ, NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU, DOŚWIADCZENIE MILE WIDZINAE
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym; wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów; opisywanie dokumentów księgowych
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Mikołajki Pomorskie (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI - 2 000 - 3 000 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń do cięcia i obróbki płyt polietylenowych, przeglądy, konserwacje urządzeń do cięcia i obróbki płyt polietylenowych, montaż urządzeń lub instalacji w siedzibie firmy i na wyjazdach służbowych.Umowa zlecenie lub umowa o pracę. Praca w godz. 06.00-14.00, sporadycznie 14.00-22.00.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK HODOWLI DROBIU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Lisiny (mazowieckie)

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sarbinowo (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów - samochodów osobowych i dostawczych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ - od 2 100 PLN

tynkowanie ścian i sufitów
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Kąty (mazowieckie)

POMOC LABORATORYJNA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Łochów (mazowieckie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Świętochłowice (śląskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Kasjer- sprzedawca
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Zaniemyśl (wielkopolskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kadyny (warmińsko-mazurskie)