Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji elektrycznych, przebijanie otworów w stropach, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Data zakończenia pracy: 25.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność odczytywania schematów instalacji elektrycznych, SEP do 1 kV

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wystawianie faktur, obsługa komputera, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ - od 925 PLN

Obsługa tokarki, obróbka toczenia,spawania.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Złotoryja (dolnośląskie)

FAKTURZYSTKA - od 2 200 PLN

Obsługa programu WF-MAG, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Siedlce (mazowieckie)

OPERATOR PILAREK DO POZYSKIWANIA TARCICY - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Rajcza (śląskie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 050 PLN

Prowadzenie części procesu technologicznego produkcji piwa i nadzor nad jego parametrami
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Ciechanów (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

biezace naprawy pojazdow
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Elgiszewo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 840 PLN

Wykonywanie prac z zakresu gospodarki leśnej.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Sośno (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace betoniarsko- rozbiurkowe, prace tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Rogóż (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUN MIESZKAŃ - od 2 488 PLN

PREZENTOWANIE NIERUCHOMOŚCI, PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ, WYDAWANIE I ODBIÓR NIERUCHOMOŚCI;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, OBSŁUGA KOMPUTERA, SŁABA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO;
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

CIEŚLA - od 3 000 PLN

Wykonywanie więźb dachowych
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Jabłonka (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie samochodu,ładowanie, rozładowywanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Radomsko (łódzkie)

POMOC DENTYSTYCZNA ( 45 S EFS RPO) - 997,4 PLN

oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych w wieku 30 lat i powyżej: asystowanie lekarzowi dentyście, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, przygotowywnie gabinetu stomatol., obsługa ppacjentów, utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach placówki medycznej, dezynfekcja pomieszczeń, prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Otwock (mazowieckie)

INŻYNIER DS. KONFIGURACJI - 6 000 - 20 000 PLN

Instalacja, konfiguracja oraz rozwój konkretnych narzędzi testowania, budowanie, konfiguracja infrastruktury dla rozwiązań pod nadzorem kadry kierowniczej, monitoring, procedury tworzenia kopii zapasowych, wykonywanie przeglądów instrukcji skryptów / kodów, wdrażania i utrzymanie.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Kraków (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 890 PLN

Przyjmowanie wniosków w Dziale Świadczeń Rodzinnych w ramach Programu Rodzina 500+, praca w Dziale Księgowości, obsługa klienta i inne prace biurowe. Praca w Jasienicy.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Jasienica (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Krasnopol (podlaskie)

POMOCNIK MAJSTRA BUDOWY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Drezdenko (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, urządzeń biurowych, obsługa klientów, wydawanie paragonów, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, znajomość asortymentu, zamawianie towarów, przyjmowanie dostaw towarów, pomoc klientom w pakowaniu towarów, dbałość o ekspozycję towarów, ład i porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Zaborze (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

murowanie oraz inne prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Lisewo (pomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 200 PLN

Wykonywanie prac porządkowych w budynkach zakładu pracy. Utrzymanie czystosci.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wilków (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Kalisz (wielkopolskie)

OPERATOR WCIĄGARKI - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Baranowo (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 925 PLN

pomoc w prowadzeniu biura: obsługa komputera oraz urządzeń biurowych, odbieranie telefonów, umawianie spotkań, odpowiadanie na pytania Klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Krzeszowice (małopolskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 2 000 PLN

rozładowywanie materiałów oraz przewóz materiałów budowlanych, podawanie mat. bud. na wyższe piętra
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Zambrów (podlaskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

utrzymanie czystości w pomieszczeniach DPS
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Kutno (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 700 PLN

Nieruchomości, Aktywne pozyskiwanie kontrahentów biznesowych na powierzonym terenie m.in. kraje UE oraz Bliski Wschód. Negocjacje warunków zawieranych transakcji, prowadzenie baz danych klientów, wyjazdy służbowe. Prowadzenie rozmów z kontrahentami w języku arabskim i angielskim.
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych/Ofeta pracy z GCP KONIECPOL/
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Raczkowice (śląskie)