Praca ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY Chorzów Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej Alba Sp. z o.o.

Stanowisko: ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY

Wynagrodzenie: od 13 PLN

Zakres obowiązków: Zgodny ze stanowiskiem.

Data publikacji: 2016-01-15

Lokalizacja: Chorzów (śląskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej Alba Sp. z o.o.

Brzezińska, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie 13 zł brutto.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chorzów

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN

Data zakończenia pracy: 30.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia SEP do 1 KV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej Alba Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Adres pracodawcy:
41-503 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.01.2016