Praca ELEKTROMECHANIK Sadlinki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sadlinki, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: naprawa urządzeń i sprzętu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sadlinki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Projekt Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kwidzyńskim (II) współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działania 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Podziałanie 1.1.1 Wsparcie Europejskiego Funduszu Społecznego, dla osób młodych w wieku 18-29 lat bez pracy, zarejestrowane w PUP jako bezrobotne (należące do II profilu pomocy), tzw. młodzież NEET.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Grudziądzka 30, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Ulica pracodawcy: Grudziądzka

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy:
Według kategorii PKD przedsiębiorstwo działa w branży handel hurtowy i detaliczny pojazdami samochodowymi; naprawa pojazdów samochodowych i główna działalność to konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wierbka (śląskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

KONSERWATOR
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

prace porządkowe w schroniskudbałość o porządek wokół schroniskapranie ręczników, ścierek, obrusów, firan, zasłonsprzątanie kuchni samoobsługowej i mycie naczyńzaopatrywanie sanitariatów i łazienek w środki czystości
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Cieszyn (śląskie)

FRYZJER 3/4 ETATU - od 1 387,5 PLN

Fryzjerstwo damsko-męskie (pełen zakres usług), dbanie o miejsce pracy, utrzymywanie porządku. Praca jednozmianowa na 3/4 etatu w godz. 8.00-14.00 od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Bielsko-Biała (śląskie)

KASJER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Krosno (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY (S) - 997,4 PLN

Opracowywanie ofert sprzedażowych, wprowadzanie danych do Excela, Worda, tworzenie dokumentacji pomocnej przy produkcji, wykonywanie prac asystencko- sekretarskich
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Tarnów (małopolskie)

KELNER - od 2 100 PLN

obsługa gości w restauracji, rozliczanie należności
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Legnica (dolnośląskie)

MURARZ-TYNKARZ - do 15,5 PLN

Wykonywanie i naprawa elementów konstrukcyjnych budynków, tynkowanie, analiza rysunków budowlanych. Wykształcenie średnie zawodowe budowlane. Doświadczenie zawodowe min. 3 lata na podobnym stanowisku. Mile widziana podstawowa znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Marki (mazowieckie)

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA DS. AUTOMATYZACJI TESTÓW - od 11 666,67 PLN

- Rozwój i utrzymanie automatycznych skryptów testowych przy użyciu zatwierdzonych narzędzi (Java, Selenium);- Konfigurowanie zautomatyzowanych narzędzi testowych;- Optymalizacja kombinacji scenariuszy testowania pod kątem maksymalnego automatycznego zakresu testowego- Udział w planowaniu, tworzeniu i utrzymaniu zautomatyzowanych skryptów testowych- Utrzymanie tendencji zestawów testów z aktualizacjami nowych funkcji- Przeprowadzanie ponownego testowania błędów i wirusów- Przeprowadzanie testów rozpoznawczych- Tworzenie/utrzymanie spraw związanych z testami manualnymi
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

Szycie pokrowców
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Wrzosowa (śląskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Praca polega na prowadzeniu przedstawicielstwa firm zagranicznych i polskich. Prowadzenie interesów handlowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Białogóra (pomorskie)

SPRZEDAWCA NA TARGOWISKU / BAZARZE - od 950 PLN

Obsługa klienta, samodzielny załadunek i wyładunek towaru z samochodu, ustalanie cen i promocji
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Jastrzębia (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - od 500 PLN

Segregowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Kamień (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

OFERTA STAŻU - ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Krzyż Wielkopolski (wielkopolskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - STOLARZ (UZUP. 26/RPO WSL/ 2015) - do 1 850 PLN

składanie mebli na warsztacie, montaż mebli u klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Świętochłowice (śląskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. HR - od 7 700 PLN

Wsparcie lokalnych i globalnych działów HR w szkoleniach, rekrutacji i rozwoju pracowników; przygotowywanie raportów kadrowych dla poszczególnych krajów, w tym Chin.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Zabierzów (małopolskie)

240U - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Radom (mazowieckie)

MURARZ - od 1 600 PLN

MUROWANIE ŚCIAN;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ MUROWANIA ŚCIAN, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3m, 3 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Obsługa szatni, prace porządkowe w pomieszczeniach przynależnych do pływalni (szatnie, przebieralnie, hole, toalety, prysznice) .
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Legionowo (mazowieckie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 2 000 PLN

matowienie elementów
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Przeworsk (podkarpackie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży w taśmie
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

POMOCNIK CIEŚLI - od 1 850 PLN

prace ciesielskie, ogólnobudowlane związane z budową domów z bali
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Krzekotówek (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

czynności zlecone przez kucharza, pomoc w przygotowaniu posiłków, obsługa zmywaka
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Pszczyna (śląskie)

SORTOWACZ - 997,4 PLN

zadania:obsługa klientaklasyfikacja złomusortowanie złomu na poszczególne funkcjepozyskiwanie złomu z rynkuoferta stażowa zrealizowana w ramach FPdla osób bezrobotnych
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Ruda Śląska (śląskie)

OPERATOR BELOWNICY - od 1 850 PLN

Obsługa belownicy, przygotowanie makulatury do belowania, napełnianie maszyny makulaturą, przygotowanie i uzbrojenie belownicy, prowadzenie ewidencji ilości zbelowanej makulatury, konserwacja belownicy w zakresie podanych w obowiązkach służbowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Twardogóra (dolnośląskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Radziuszki (podlaskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

praca przy wyrębie lasu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Świerki (dolnośląskie)

355S - KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII - od 1 850 PLN

- kompletne przygotowywanie produktów dla gości- obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Żywiec (śląskie)