Praca ELEKTROMECHANIK Sadlinki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sadlinki, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: naprawa urządzeń i sprzętu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sadlinki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Projekt Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kwidzyńskim (II) współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działania 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Podziałanie 1.1.1 Wsparcie Europejskiego Funduszu Społecznego, dla osób młodych w wieku 18-29 lat bez pracy, zarejestrowane w PUP jako bezrobotne (należące do II profilu pomocy), tzw. młodzież NEET.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Grudziądzka 30, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Ulica pracodawcy: Grudziądzka

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy:
Według kategorii PKD przedsiębiorstwo działa w branży handel hurtowy i detaliczny pojazdami samochodowymi; naprawa pojazdów samochodowych i główna działalność to konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 997,4 PLN

ustawianie maszyn numerycznych, wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją technologiczno-konstrukcyjną, pomiar wykonanych detali
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Mielec (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, pomoc w wykonywaniu lub organizowaniu zadań w zakresie zaopatrzenia, magazynowania, organizowania transportu, pozyskiwanie informacji na temat ofert firm konkurencyjnych, prowadzebnie ewidencji zapytan oferowych, pomoc w obsłudze klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Zamarski (śląskie)

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

Inżynier inżynierii środowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

trasy międzynarodowe, współpraca ze spedytorem, pomoc przy załadunku i rozładunku; doświadczenie w transporcie międzyanrodowym
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Sieroniowice (opolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta - oferta stażu dla zarejestrowanych osób bezrobotnych do 29 roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój ( PO WER)
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Nowy Sącz (małopolskie)

KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 1 850 PLN

przeglądy, serwisowanie oraz naprawa urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Zielona Góra (lubuskie)

INSTALATOR-SERWISANT - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji
kontakt przez PUP - 2015-10-22 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA-FLORYSTA - od 1 000 PLN

wykonywanie i sprzedaż kompozycji kwiatowych, bukietów, wieńców
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

POŁOŻNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Głogów (dolnośląskie)

TŁOCZARZ W METALU - od 1 850 PLN

roboty produkcyjne na prasach hydraulicznych i mechanicznych pojedyńczego i podwójnego działania na tłoczniach jedno- o wielowrzecionowych automatycznych i wielooperacujnychprace przy nacinaniu pilników na nacinarkach, rysakach i innych urządzeniach
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Strumień (śląskie)

POKOJOWA - do 2 000 PLN

utrzymanie czystości w pokojach mieszkalnych - pomieszczeniach ogólnodostępnych
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ - od 2 000 PLN

Obsługa automatów tokarskich
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI - od 1 850 PLN

sprawdzanie i odbieranie poczty w formir tradycyjnej, obsługa urządzen komputer, drukarka, fax, nadzór nad dokumentami firmowymi, przygotowywanie dokumentów do przetargów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kępno (wielkopolskie)

KUCHARZ - do 1 750 PLN

Przygotowywanie posiłków, napojów (pizza, sałatki, kawa)
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Łosice (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY W DZIALE ZAOPATRZENIA (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Zabrze (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

kelner
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Poddębice (łódzkie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU - od 2 100 PLN

obsługa zamówień klientów zgodnie z ustalonymi w umowach warunkami handlowymi, tworzenie i aktualizowanie bazy kontrahentów, prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych, tworzenie materiałów informacyjno - reklamowych, organizowanie i rozliczanie promocji narzedziowych
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Kańczuga (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Sprzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL - do 110,72 PLN

Prowadzenie zajęć "Wychowanie do życia w rodzinie" w klasach V-VI
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Lelów (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem 1 zmiana
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI SPAWACZE I POKREWNI - od 1 750 PLN

Prace remontowo spawalnicze
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Gliniany (świętokrzyskie)

POMOC NAUCZYCIELA (STAŻ FP) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami sprawowania opieki nad dziećmi i inne
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Montaż konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY - od 1 500 PLN

analiza rynku i monitorowanie konkurencji, przygotowyanie ofert handlowych, pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie umów i warunków handlowych
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNIK MONTERA - do 2 200 PLN

Montaż wyrobów, pakowanie,kontrola jakości.Sala F
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - od 1 850 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Wołcza Mała (pomorskie)