Praca ELEKTROMECHANIK Koziegłówki GRAND SERVICE - Kot Marcin

Myszkowska 21, 42-350 Koziegłówki, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koziegłówki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myszkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koziegłowy

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. "B"

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność naprawy pojazdów samochodowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: diagnostyka pojazdów samochodowych

Nazwa pracodawcy: GRAND SERVICE - Kot Marcin

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: myszkowski

Gmina pracodawcy: Koziegłowy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koziegłówki

Ulica pracodawcy: Myszkowska

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.05.2016

Podobne oferty pracy

ELEKTROMECHANIK - do 3 000 PLN

Wykonywanie fizycznych prac elektromechanicznych (z przewagą mechanicznych) w ramach remontów profilaktycznych, przeglądów i konserwacji urządzeń i instalacji przemysłowych. Bieżące diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń i instalacji przemysłowych.
Randstad Polska Sp. z - 2016-06-09 - Gdańsk (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - 3 500 - 5 000 PLN

OBOWIĄZKI: - bieżące naprawy maszyn, - utrzymanie maszyn w ruchu, - naprawianie i regulacja maszyn produkcyjnych, - przeglądy i naprawy konserwacyjne,praca Września, trzy zmiany, umowa o pracę na czas określony, wynagrodzenie 3500 - 5000zł brutto
Trenkwalder&Partner Sp. z o.o. - 2015-12-17 - Września (wielkopolskie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klientów w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Żarki (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 500 PLN

- wyjazdy w delegację średnio 2 razy w miesiącu na 3-4 dni samochodem dostawczym o ładownosci 3,5 tony (ford trasit),- pozostały czas pracy na zakładzie produkcyjnym
"MORELI" Magdalena Morel - 2016-07-19 - Bliżyce (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

elektromechanik/serwisant wózków widłowych
Forker Sp. z o.o. - 2016-10-04 - Poznań (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK - do 1 850 PLN

Dokonywanie napraw i diagnostyki samochodowej.
DIAGNOTRANS.PL s.c. - 2016-02-18 - Piekary Śląskie (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 18,24 PLN

Nadzór nad pracą maszyn, urządzeń pakujących, wykonywanie przeglądów maszyn, naprawa maszyn i urządzeń, wykonywanie czynności przezbrojeniowej, prowadzenie dokumentacji, zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, trzy zmiany, 6-14/14-22-22-6, dodatek za pracę w porze nocnej 6 zł brutto/h.Dofinansowanie do relokacji 650 zł brutto/m-c przez 12 m-cy.
Randstad Polska Sp. z o.o - 2016-02-05 - Jedlice (opolskie)

SPRZEDAWCA NA TELEFON - od 1 850 PLN

telefoniczne pozyskiwanie klientów w ramach przydzielonych projektów, umawianie spotkań handlowych, utrzymywanie dobrych relacji z klientem.
POLSKI HR-A-TRYBUT S.A. - 2016-02-19 - Myszków (śląskie)

ŚLUSARZ - 1 900 - 2 000 PLN

szlifowanie elementów stalowych, obróbka, skrawanie metalu (noże do maszyn przemysłowych)
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Myszków (śląskie)

PIELĘGNIARKA - od 2 200 PLN

wg stanowiska, opieka paliatywna i długoterminowa
NZOZ "SILOE" Tomasz Załęcki - 2016-04-27 - Myszków (śląskie)

montaż-demontaż rozruszników, montaż-demontaż alternatorów, naprawa rozruszników, naprawa alternatorów, naprawa prądnic.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

ELEKTROMECHANIK - od 14,5 PLN

Usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych, praca przy maszynach paczkujących, używanie dokumentacji technicznej: schematy elektryczne, DTR
ACTIO HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-19 - Gdynia (pomorskie)

Diagnostyka, nadzór, konserwacja urządzeń i instalacji elektroenergetycznych zakładu.
RADEX Poland Sp. z o. o., Sp. Komandytowa - 2016-08-19 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Wykonywanie, obsługa, konserwacja oraz naprawa urządzeń elektrycznych. Dokonywanie przeglądów technicznych oraz instalowanie urządzeń elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Okuninka (lubelskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI RDZENI - od 2 500 PLN

wykonywanie odlewów rdzeni wykorzystywanych do produkcji tarcz samochodowych
OL.BA. POLAND Sp. z o.o. - 2016-10-18 - Myszków (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 600 PLN

Bieżąca naprawa i konserwacja urządzeń na linii produkcyjnej, wymagane uprawnienia eksploatacji w zakresie: obsługi, konserwacji, napraw montazowych. Wymagane wykształcenie średnie lub zawodowe.
DROP S. A. - 2017-01-11 - Kępno (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie pościeli i akcesorii do łóżeczek dziecięcych
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Myszków (śląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Operator koparko-ładowarki
P.P.H.U. "ELGAR" - 2016-01-13 - Żarki (śląskie)

Przyjmowanie samochodów lub zespołów samochodowych do naprawy i sporządzanie protokołu przyjęcia: ustalanie rodzaju niesprawności i ich przyczyn metodami diagnostycznymi, ustalanie sposobu usunięcia niesprawności, wymiana zespołu, wymiana części zespołu, naprawa części, mycie części, demontaż zespołu, weryfikacja części, wymiana i naprawa, montowanie wiązek elektrycznych, rozruszników, elementów układu oświetlenia, zespołu wycieraczek, akumulatorów itp
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Gostynin (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

prace przy montażu i naprawie zabudów - elektryki
AMP-NADWOZIA Auto Moto Projekt - 2016-09-19 - Pabierowice (mazowieckie)

Elektromechanik
RVW Group Ryszard Von Wysocki - 2016-09-16 - Skarszewy (pomorskie)

Praca w zakresie mechanicznym w ramach zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Jaworze (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 2 400 - 2 800 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa maszyn na linii produkcyjnejWYMAGANIA:mile widziane doświaczenie średnie, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,ksiązeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (ewentualnie do wyrobienia na koszt pracodawcy)
TRENKWALDER & PARTNER SP. Z O.O. SKIERNIEWICE - 2016-07-28 - Rzeniszów (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

transport krajowy (samochód firanka)
P.H.U. "REKO"- Ciupiński Jakub - 2016-07-08 - Myszków (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - 2 500 - 3 000 PLN

PRACE ELEKTRYCZNE I MECHANICZNE
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "ZACZYK" ZACZYK JACEK - 2016-04-26 - Dębica (podkarpackie)

SPRZEDAWCA/MAGAZYNIER - 2 100 - 2 400 PLN

sprzedaż, wydawanie towaru, obsługa komputerai drukarki fiskalnej
Zakład Usług i Zaopatrzenia Technicznego - Jan Krzysztoń - 2016-03-01 - Jaworznik (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Myszków (śląskie)