Praca ELEKTROMECHANIK Koziegłówki GRAND SERVICE - Kot Marcin

Myszkowska 21, 42-350 Koziegłówki, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koziegłówki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myszkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koziegłowy

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. "B"

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność naprawy pojazdów samochodowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: diagnostyka pojazdów samochodowych

Nazwa pracodawcy: GRAND SERVICE - Kot Marcin

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: myszkowski

Gmina pracodawcy: Koziegłowy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koziegłówki

Ulica pracodawcy: Myszkowska

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.05.2016

Podobne oferty pracy

ELEKTROMECHANIK - do 14,6 PLN

Wg. stanowiska
GATES Polska Sp. z o.o. - 2016-01-20 - Legnica (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT."C+E" - 2 000 - 2 500 PLN

kierowca samochodu ciężarowego ,z naczepą do transportu zwierząt
Zakłady Mięsne "Józan" Anna Kaczorowska - 2016-04-07 - Rzeniszów (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 500 PLN

naprawa samochodów osobowych i dostawczych; godziny pracy: 8.00- 16.00; umowa na okres próbny 1 miesiąc
Zakład Elektromechaniki Pojazdowej Zbigniew Szaja - 2017-04-03 - Słupsk (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

Elektromechanik
RVW Group Ryszard Von Wysocki - 2016-09-16 - Skarszewy (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 750 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Żary (lubuskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 300 PLN

Utrzymanie ruchu, naprawa urządzeń, praca fizyczna.
Galwanotechnika Sp. z.o.o. - 2016-09-12 - Brzezie (małopolskie)

ELEKTROMECHANIK - od 18,24 PLN

Nadzór nad pracą maszyn, urządzeń pakujących, wykonywanie przeglądów maszyn, naprawa maszyn i urządzeń, wykonywanie czynności przezbrojeniowej, prowadzenie dokumentacji, zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, trzy zmiany, 6-14/14-22-22-6, dodatek za pracę w porze nocnej 6 zł brutto/h.Dofinansowanie do relokacji 650 zł brutto/m-c przez 12 m-cy.
Randstad Polska Sp. z o.o - 2016-02-05 - Jedlice (opolskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

prace przy montażu i naprawie zabudów - elektryki
AMP-NADWOZIA Auto Moto Projekt - 2016-09-19 - Pabierowice (mazowieckie)

utrzymanie w ruchu urządzeń infrastruktury w obszarze produkcyjnym, dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń, instalacja, montaż, demontaż, konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń, wykonywanie instalacji elektrycznych.Wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie elektryk, elektromechanik,elektronik, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, brak problemu z dojazdem do pracy, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Komorniki (dolnośląskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - 2 000 - 3 000 PLN

ślusarz narzędziowy
PUREKO Sp z o.o. - 2016-05-12 - Myszków (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 3 400 PLN

Diagnoza i naprawa układów elektrycznych, mechanicznych.
OTP S.A. - 2017-04-18 - Płock (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK - do 1 850 PLN

Wykonywanie, obsługa, konserwacja oraz naprawa urządzeń elektrycznych. Dokonywanie przeglądów technicznych oraz instalowanie urządzeń elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Okuninka (lubelskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

załadunek i rozładunek
P.H.U. "REKO"- Ciupiński Jakub - 2017-04-18 - Myszków (śląskie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klientów w restauracji
P.P.U.H. "BAFIS"- Mariusz Cygan - 2016-04-06 - Żarki (śląskie)

Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym i elektrycznymWykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń i instalacji pod kątem mechanicznym i elektrycznymZgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacjiRaportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn poprzez dokonywanie zapisów w książkach maszyn i innych formularzach
MAINTPARTNER ASI Sp. z o.o. - 2017-03-17 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU - 2 000 - 3 000 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Poraj (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

przyjmowanie, rozładunek, wydawanie towaru z magazynu z uzyciem wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Myszków (śląskie)

w/g stanowiska
Rita Motors Autoryzowany Dealer Peugeot - 2016-09-21 - Kielce (świętokrzyskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 2 000 PLN

Asystent zarządu
"WAY2WEB Sp z o.o., s.k. - 2015-12-11 - Myszków (śląskie)

elektromechanik/serwisant wózków widłowych
Forker Sp. z o.o. - 2016-10-04 - Poznań (wielkopolskie)

Wykonywanie napraw podzespołów elektrycznych w samochodach ciężarowych, wykonywanie podstawowoych czynności z zakresu napraw mechanicznych, regulacja silnika, kontrola sprzęgła, skrzyni biegów, hamulców, diagnoza usterek. Praca w Kaliszu. Umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe.
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA W KALISZU - 2016-04-28 - Kalisz (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 280 PLN

kontrolowanie stanu technicznego zespołów i układów elektrycznych i mechanicznych, przeprowadzanie ich regulacji i konserwacji oraz diagnozowanie usterek
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Makowisko (podkarpackie)

ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń elektrycznych, diagnozowanie i wykrywanie urządzeń.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Porąbki (opolskie)

Dokonywanie napraw i diagnostyki samochodowej.
DIAGNOTRANS.PL s.c. - 2016-02-18 - Piekary Śląskie (śląskie)

- prace konserwacyjne i naprawcze urządzeń i instalacji elektrycznych będących na wyposażeniu zakładu- prace montażowe- prace remontowe urządzeń elektrycznychWymagane ważne świadectwo kwalifikacyjne "E" SEP, grupa 1 (z ograniczeniem do 15kV), wynagrodzenie 1850zł. +premia uznaniowa
GLASS SPHERE Sp. z o.o. - 2015-12-29 - Krosno (podkarpackie)

ELEKTROMECHANIK - od 12,5 PLN

Naprawa ,kontrola, konserwacja, maszyn i urządzeń produkcyjnych, instalacji elektrycznej, przeglądy techniczne
"ROLNIK"SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-18 - Orzesze (śląskie)

do uzgodnienia
SINJA Firma Handlowo-Usługowa Jerzy Czekaj - 2016-03-11 - Rzeszów (podkarpackie)