Praca ELEKTROMECHANIK Rydułtowy Szweda Adam Usługi Asenizacyjne ECO - GRYT

Gajowa 9a, 44-280 Rydułtowy, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów osobowych i ciężarowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Kontakt z pracodawcą najpierw telefoniczny celem umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rydułtowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rydułtowy

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kategorii C

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy: Szweda Adam Usługi Asenizacyjne ECO - GRYT

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7.00-16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Rydułtowy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rydułtowy

Ulica pracodawcy: Gajowa

Numer budynku pracodawcy: 9a

Profil działalności pracodawcy: usługi asenizacyjne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*