Praca ELEKTROMONTER Gdynia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie czynności i robót przy urządzeniach i naszynach elektroenergetycznych, naprawa i instalacja oś

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2300 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Zawód: elektromonter maszyn elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter maszyn elektrycznych (wymagany staż - lata: 7)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność pracy w zespole. Praca wielozmianowa 7:00-19:00 i 19:00-7:00.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Kołłątaja 8, 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwo szkolne i kwalifikacyjne

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Kołłątaja

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter maszyn elektrycznych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.08.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY/INTERNETOWY - od 15 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów chińskich, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ (Z) - do 1 850 PLN

Sprzedawca w branży przemysłowej
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Żabno (małopolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

zgodnie z zakresem obowiazków
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Promna-Kolonia (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

staż w pizzerii
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Cieszyn (śląskie)

KAMIENIARZ - od 1 900 PLN

Obróbka elementów kamiennych (cięcie, frezowanie, polerowanie, impregnowanie). Montaż schodów, blatów, posadzek, scian z elementów kamiennych.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY - od 925 PLN

1. Malowanie, kładzenie gładzi.2. Tynkowanie.3. Zabudowa gipsowo-kartonowa.4. Układanie glazury, terakoty.5. Podwieszanie sufitów.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Piątek (łódzkie)

KASJER SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprawy organizacyjne: przeszkolenie z zakresu BHP i ppoż., zapoznanie z programem stażu i omówienie zakresu zadań zawodowych wykonywanych przez bezrobotnego, zapoznanie z regulaminem pracy, przepisami prawa obowiązującymi u organizatora specyfiką pracy, oraz asortymentem oferowanym przez sklep.Przygotowanie stanowiska pracy: dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej, utrzymanie czystości na stanowisku odbywania stażu.Przyjmowanie dostaw towarów: weryfikacja dostawy towarów pod względem ilościowym i jakościowym przyjmowanego towaru z dokumentem dostawy, odnotowanie ewentualnych niezgodności na dokumentach wewnętrznych, regulowanie płatności za dostarczony towar.Obsługa urządzeń sklepowych: zapoznanie się z instrukcją obsługi kasy fiskalnej, rejestrowanie sprzedaży oraz wydruk paragonu fiskalnego, pobieranie gotówki, wydawanie oryginału wydrukowanego paragonu, dokonywanie anulowania paragonu, sporządzanie raportu fiskalnego.Bezpośrednia obsługa klienta: informowanie klientów o walorach i cechach użytkowania towarów, informowanie klientów o stosowanych promocjach i warunkach reklamacji, przyjmowanie ewentualnych reklamacji, przygotowywanie faktur za sprzedany towar dla potrzeb klienta, prowadzenie rejestru wydawanych faktur, pobieranie od klienta należności za sprzedawany towar oraz wydawanie reszty, przyjmowanie należności za pomocą kart płatniczych, dbanie o jakość obsługi klienta.Bezpośrednia obsługa klienta: informowanie klientów o walorach i cechach użytkowania towarów, informowanie klientów o stosowanych promocjach, warunkach reklamacji, przyjmowanie ewentualnych reklamacji, przygotowywanie faktur za sprzedany towar dla potrzeb klienta, prowadzenie rejestru wydawanych faktur, pobieranie od klienta należności za sprzedawany towar oraz wydawanie reszty, przyjmowanie należności za pomocą kart płatniczych, dbanie o jakość obsługi klienta.Organizowanie zaopatrzenia: przygotowanie zapotrzebowań na brakujące towary, zamawianie towarów u dostawców, poszukiwanie nowych dostawców.Obsługa urządzeń sklepowych: zapoznanie się z instrukcją obsługi kasy fiskalnej, rejestrowanie sprzedaży oraz wydruk paragonu fiskalnego, pobieranie gotówki, wydawanie oryginału wydrukowanego paragonu, dokonywanie anulowania paragonu, sporządzenie raportu fiskalnego.Bezpośrednia obsługa klienta: informowanie klientów o stosowanych promocjach, warunkach reklamacji, przyjmowanie ewentualnych reklamacji, pobieranie od klienta należności za sprzedawany towar oraz wydawanie reszty, przyjmowanie należności za pomocą kart płatniczych, dbanie o jakość obsługi klienta.
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Dębno (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY - od 3 000 PLN

ROZLICZANIE PŁAC,UMÓW ZLECEŃ,SKŁADEK ZUSEWIDENCJA KSIĘGOWA FAKTUR ,DEKRETACJA I KSIEGOWANIE DOKUMENTOW
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Poznań (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

budowa sieci światłowodowej według standardów
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 3 000 PLN

Prowadzenie pojazdów mechanicznych, rozliczanie dokumentacji przewozowej, nadzór nad towaremwymagania pracodawcy: wykształcenie zawodowe, znajomość rynku zachodniego, prawo jazdy kat. C+E, 8 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, komunikatywna znajomość jęz. angielskiego i hiszpańskiego. Miesjce wykonywnia pracy: Unia Europejska, Europa Zachodnia
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Lublin (lubelskie)

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu stanowiącym załącznik do umowy o organizację stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Jarocin (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 035 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Zabrze (śląskie)

OPERATOR ŚRUTOWNICY, PIASKARKI - od 1 850 PLN

Załadunek, rozładunek wyrobów przy pomocy suwnic, śrutowanie elementów zgodnie z planem produkcyjnym
AB Dzierzbud Sp. z o. o. - 2016-02-29 - Gdynia (pomorskie)

SPAWACZ - do 2 000 PLN

Spawanie elementów konstrukcji stalowych.Miejsce pracy:
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Piła (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Złotów (wielkopolskie)

OPERATOR KAMERY/MONTAŻYSTA - od 1 900 PLN

Montaż programów, realizacja nagrań filmowych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER NA BUDOWIE - od 2 500 PLN

elektromonter na budowie
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kraków (małopolskie)

POMOC PRZEDSZKOLNA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej, zapewnienie opieki dzieciom podczas posiłków, i i zabiegów higienicznych, uczestniczenie, w wycieczkach i spacerach
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Windyki (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prace biurowe, generowanie pism
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Grójec (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 13 PLN

ekspozycja towarów w sklepie zgodnie z potrzebami chińskich klientów, zarządzanie zapasami w magazynie z chińskimi produktami, pomoc w zakupach materiałów i wyrobów u chińskich dostawców
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

rozmowy z klientami,realizacja zamówien,wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

SORTOWACZ ODPADÓW KOMUNALNYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Myślenice (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowanie posiłków,wybór sprzętów do przygotowywania dań
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Parczew (lubelskie)