Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH-MECHANIK SAMOCHODOWY Kutno Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. zo.o.

Wyszyńskiego 13, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
praca polegajęca na naprawach, remontach jednostek sprzętowych i transportowych bedących na wyposażeniu PRD Sp. z o.o.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH-MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kutno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kutnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kutno

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie mile widziane

Nazwa pracodawcy: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. zo.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: kutnowski

Gmina pracodawcy: Kutno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kutno

Ulica pracodawcy: Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.01.2016