Praca ELEKTROMECHANIK Grabów nad Prosną Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Kolejowa 3, 63-520 Grabów nad Prosną, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
naprawa urządzeń, usuwanie awarii, przygotowanie maszyn do pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Godziny pracy: 7-15, 15-23, 23-7.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grabów nad Prosną

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grabów nad Prosną

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność pracy w zespole

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dyspozycyjność

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Technik elektryk*

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: uprawnienia sep do 1kv

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie zawodowe: elektryk, elektronik, automatyk.Doświadczenie mile widziane.

Nazwa pracodawcy:
Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrzeszowski

Gmina pracodawcy: Grabów nad Prosną

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grabów nad Prosną

Adres strony pracodawcy: www.profi.com.pl

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: wytwórnia żywności

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*