Praca ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: naprawy bieżące i kapitalne samochodów ciężarowych i dostawczych

Data publikacji: 2015-12-11

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
naprawy bieżące i kapitalne samochodów ciężarowych i dostawczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Data zakończenia pracy: 27.12.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doswiadczenie w zawodzie mechanik, elektromechanik, samodzielna naprawa pojazdów mechanicznych, mile kurs spawacza

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.12.2015

Podobne oferty pracy

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Przeszycia ubrań wierzchnich. Wymagana szkoła krawiecka lub kurs krawiecki oraz doświadczenie w zawodzie.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

przygotowanie potraw według karty dań, znajomość kuchni ukraińskiej dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Zakopane (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-05-01 - Rożno-Parcele (kujawsko-pomorskie)

STAŻYSTA - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Głogów (dolnośląskie)

MŁODSZY OPIEKUN/OPIEKUN/STARSZY OPIEKUN - 1 850 - 2 520 PLN

Oferta z Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu: http://www.pupgliwice.intracom.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/roboty_publiczne.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie: średnie lub szkoła asystentek medycznych; staż w latach: młodszy opiekun - bez doś.; opiekun - min. 2 lata; starszy opiekun- min. 6 lat; praca z osobami dorosłymi niepełnosprawnymi intelektualnie, pomoc mieszkańcom DPS w codziennych czynnościach; równoważny sytem czasu pracy po 12 godz.; miejsce pracy: Kuźnia Nieborowska
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kuźnia Nieborowska (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

prace w litym drewnie i płycie meblowej, wykonywanie mebli, malowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Modlnica (małopolskie)

MAGAZYNIER, OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - PRUSZKÓW - od 14 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, prowadzenie dokumentacji, obsługa wózka widłowego, ręczny transport wewnętrzny. Praca na cały etat od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22, 22-6.
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Pruszków (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie potraw wg receptur kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWNIK DO SPRAW STRATEGII I PLANOWANIA - od 1 850 PLN

kontrola nad funkcjonowaniem przedsiębiorstwa oraz nad przestrzeganiem przepisów bhp i p. poż.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zielona Góra (lubuskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - od 1 850 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Iłowo-Osada (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne; mile widziane doświadczenie; odpowiedzialność; wysoka kultura osobista; znajomość pakietu MS Office; Zakres obowiązków: opracowywanie projektów pism; interpretowanie przepisów prawa i opracowywanie wyjaśnień obowiązujących przepisów; przyjmowanie interesantów; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gliwice (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Bobrowniki (kujawsko-pomorskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 12 PLN

ocieplenia, izolacje, prace ogólnobudowlane. Praca na terenie woj. śląskiego.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zabrze (śląskie)

POWER - POMOC NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU - 997,4 PLN

Staż Power (do 30 r. ż.)1. Współpraca z nauczycielami w zakresie opieki, edukacji i wychowania dzieci2. zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom podczas pobytu w placówce przedszkolnej3. rozwijanie osobowości dziecka, jego talentu, zdolności umysłowych i fizycznych4. wykonywanie dodatkowych czynności wynikające z zadań statutowych przedszkola5. dba o utrzymanie ładu i czystości budynku i otoczenia przedszkola
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o powierzony sprzętstaż godz. 6.00-14.00; 14.00-22.00
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Żuromin (mazowieckie)

BLACHARZ - do 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Chorzów (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym na terytorium Polski, UE, krajów WNP
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Grabanów-Kolonia (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż wyrobów piekarniczo- cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Prudnik (opolskie)

MONTER INSTALACJI - od 1 850 PLN

montowanie instalacji
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kierz (łódzkie)

wyksz. min. zawodowe, obsługa komputera,osoba zarejestrowana w PUP przed 17.07.2017, poniżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

INSTRUKTOR - 997,4 PLN

instruktor
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ZBIERACZ PIECZAREK - od 2 000 PLN

zbiór pieczarek, jakościowa kwalifikacja pieczarek zgodnie z obowiązującymi przepisami
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Trzebieszów Drugi (lubelskie)

INŻYNIER SERWISU I WSPARCIA TECHNICZNEGO - od 1 850 PLN

Serwis urządzeń telekomunikacyjnych. Miejsce pracy: Kraków (możliwe jednodniowe delegacje do Krosna).
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 2 200 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POTRAW KUCHNI INDYJSKIEJ,WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZYDOTOWYWANIA POTRAW KUCHNI INDYJSKIEJ, 3 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚC JĘZYKA ANGIELSKIEGO I INDYJSKIEGO,WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA POTRAW KUCHNI INDYJSKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, MIN. 3 DO 5 LAT DOŚWIADCZENIA, MILE WIDZIANA BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO, J.HINDI
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC W PROWADZENIU RECEPCJI W SOLARIUM - 997,4 PLN

Pomoc w prowadzeniu recepcji w solarium
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Szamotuły (wielkopolskie)

KANCELISTA (FUNDUSZ PRACY) - 997,4 PLN

Rejestracja i skanowanie korespondencji. Segregacja i rozdział dokumentów. Obsluga klienta/
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW PUBLIC RELATIONS + ST POWER - 997,4 PLN

- obsł. mediów społecznościowych,- pisanie artykułów,- współpraca z mediami,- udział w promocji firmy.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Łódź (łódzkie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych, układanie, spawanie i uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia, montowanie przewodów kanalizacyjnych, sanitarnych, montaż i wymiana uszkodzonych urządzeń.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Królikowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK SKLEPU (Z) - do 1 850 PLN

Kierownik sklepu
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Łęg Tarnowski (małopolskie)