Praca ELEKTROMECHANIK Człuchów Zakład Usługowo-Handlowy Zofia Dorozińska

Wojska Polskiego 2a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Przezwajanie silników, naprawa sprzętu AGD.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Człuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Człuchów

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność przezwajania silników i naprawa AGD.(nr oferty 99.2015.BK)

Nazwa pracodawcy: Zakład Usługowo-Handlowy Zofia Dorozińska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: człuchowski

Gmina pracodawcy: Człuchów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Człuchów

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 2a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.11.2015

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - 1 850 - 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków, obiadów,ciast,zup w żywieniu zbiorowym
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Człuchów (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 3 500 PLN

Naprawa pojazdów ciężarowych i osobowych w zakresie elektromechaniki.
NORD AUTO-SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-22 - Gdynia (pomorskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 300 - 400 PLN

nauczanie języka angielskiego pod kątem komunikatywności, zajęcia konwersacyjne
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Człuchów (pomorskie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

w zakresie opratora myjni
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Przechlewo (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - 2 000 - 2 700 PLN

Konserwacja urządzeń energetycznych w stacjach, rozdzielniach; utrzymanie paramertów eksploatacyjnych urządzeń linii technologicznej; uruchamianie i zatrzymywanie wszystkich urządzeń linii produkcyjnej w przypadku awarii. Po okresie próbnym możliwe dalsze zatrudnienie.
KAMPOL-FRUIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-27 - Milejów (lubelskie)

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ - od 2 700 PLN

Wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego
ESTIMET Sp.zo.o. - 2016-01-08 - Koczała (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 200 PLN

- zapewnienie ciągłości produkcji- usuwanie awarii- zapewnienie sprawności mazyn i urządzeń pod względem przeglądów, konserwacji oraz napraw
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Siemiatycze (podlaskie)

MECHANIK - KONSTRUKTOR - od 2 500 PLN

wg zakresu obowiązków
"TECHNOMATIC" Sp.zo.o. - 2016-01-19 - Zagórki (pomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

w zakresie technika administracji
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Przechlewo (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

elektromechanika pojazdów, praca na ul.Krakowskiej
DIAGNOSTYKA-MECHANIKA POJAZDOWA.USŁUGI BUDOWLANE S.C.,LUCYNA ŚLAZYK JÓZEF ŚLAZYK - 2016-01-25 - Limanowa (małopolskie)

ELEKTROMECHANIK - 2 750 - 4 300 PLN

Naprawa wózków widłowych z napędem elektrycznym.Wynagrodzenie 2750 - 4300 zł brutto + premia
BKM SERWIS Sp. z o.o. - 2017-01-20 - Bolesławiec (dolnośląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 400 PLN

utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn, zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych, prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych
ADECCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-04 - Trawniki (lubelskie)

SPAWACZ 135/136 - 1 850 - 3 000 PLN

wg zakresu obowiązku
Hubert Wróbel PARTNERSTAL - 2016-08-09 - Przechlewo (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 14 PLN

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem
ZAKŁAD ELEKTRO-INSTALACYJNO-MECHANICZNY JOACHIM JASKOLLA - 2016-08-17 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

prace elektromechaniczne - praca na budowie na ternie woj. mazowieckiego oraz na miejscu w związku z przygotowaniem materiałów.
Ogłoszeniowa, domyidachy.pl Robert Borkowski - 2016-08-16 - Żelków-Kolonia (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK - od 700 PLN

Naprawa pojazdów kolejowych
TABOR DĘBICA SP. Z O.O. - 2016-03-15 - Dębica (podkarpackie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 750 PLN

Kompleksowa obsługa parku maszynowego spółdzielni, tj. maszyn szwalniczych sterowanych elektronicznie. Wykonywanie bieżących napraw, konserwacji, przeglądów i innych prac związanych z prawidłowym funkcjonowaniem w/w maszyn.
Spółdzielnia Inwalidów "ZRYWPOL" - 2015-12-22 - Stalowa Wola (podkarpackie)

naprawa wózków widłowych
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Błudowo (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

elektomechanika samochodowa
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Kolonia Lesiów (mazowieckie)

KIEROWCA W KRAJOWYM TRANSPORCIE DROGOWYM - od 4 300 PLN

kierowca w transporcie krajowym, jazda na terenie Człuchowa i okolic
PPHU TRANS-WOOD SP. Z O.O. - 2016-04-07 - Jaromierz (pomorskie)

przeprowadzanie napraw
AUTO - SERVICE s.c. "Warowny" - 2015-11-27 - Stara Dąbia (lubelskie)

KUCHARZ - od 2 800 PLN

Przygotowanie potraw kuchni polskiej,
Tawerna Rafa Staszków Spółka Jawna - 2017-03-22 - Człuchów (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 100 PLN

Diagnostyka pojazdów samochodowych, naprawa i programowanie sterowników wtrysku paliwa i modelatorów ABS, ASR, ESP, prace montażowe i demontażowe wg zlecenia. Miejsce pracy: WrocławUmowa zlecenie, 160 godz./m-c.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Wrocław (dolnośląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 800 PLN

zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych oreaz technicznych na terenie zakładu; bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń; dbanie o właściwy stan instalacji elektrycznych i oświetlenia; diagnostyka i identyfikacja uszkodzeń technicznych; wykonywanie napraw, przegladów oraz prac konserwacyjnych urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych z wykorzystaniem dostepnych zasobów
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Wielkie Rychnowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

fakturowanie,ofertowanie,negocjacja z klientem
Tomasz Gierszewski Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "Giergips" - 2016-04-07 - Przechlewo (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - do 3 200 PLN

regularne przeglądy i naprawy maszyndiagnozowanie problemów w zakresie elektromechanikisporządzanie raportów dotyczących usterek i prowadzenie prac
YS POLAND AUTOPARTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-23 - Pyskowice (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 500 PLN

TECHNICZNA OBSŁUGA OBIEKTÓW, MASZYN I URZĄDZEŃ BĘDĄCYCH NA WYPOSAŻENIU STACJI PALIW I TERMINALI PRZEŁADUNKOWYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PODSTAWY ZNAJOMOŚCI ELEKTRYKI I ELEKTROMECHANIKI DO NAPIĘĆ 1 KV, ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE E DO 1 KV, PRAWO JAZDY KAT. B, MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY LUB PRZESŁANIE CV NA e-maila:kandrusiewicz (at) serwisszczecin.pl; MIEJSCE PRACY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO;
SERWIS SZCZECIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ELEKTROMECHANIK - 2 200 - 2 500 PLN

naprawa i konserwacja maszyn pakujących
Sensilab Polska Sp. z.o.o- S.K.A - 2015-11-10 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

Naprawa pojazdów samochodzowych - ciężarowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wierzbna (podkarpackie)