Praca ELEKTROMECHANIK Braniewo KLIMTO Zakład Usług Elektromechanicznych Tomasz Jacek

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prace naprawcze, naprawa kosiarek

Data publikacji: 2016-09-12

Lokalizacja: Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: KLIMTO Zakład Usług Elektromechanicznych Tomasz Jacek

Królewiecka 59, 14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Braniewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: braniewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Braniewo

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy:
KLIMTO Zakład Usług Elektromechanicznych Tomasz Jacek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Grzybowa 1, 14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, bezpośredni kontakt z pracodawcą

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: braniewski

Gmina pracodawcy: Braniewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Braniewo

Ulica pracodawcy: Grzybowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*