Praca ELEKTROMONTER - 2 OSOBY Zielona Góra FAF - Polska spółka z o. o.

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na baterie umywalkowe.

Batorego 126j, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
montaż przenośników taśmowych i konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym, przygotowywanie elem. stalowych do wysyłki, załadunek gotowych konstrukcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER - 2 OSOBY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: pozostali elektrycy budowlani i pokrewni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie techniczne/zawodowe: monter, uprawnienia: monter konstrukcji stalowych, elektromonter (1kv),

Nazwa pracodawcy: FAF - Polska spółka z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt osobisty, telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Batorego

Numer budynku pracodawcy: 126j

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali elektrycy budowlani i pokrewni

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

wykonywanie usług ksero, skanera i drukowania. Wykonywanie Pieczątek wizytówek, obróbka kopiowanie filmów i materiałów.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - 2 400 - 2 900 PLN

doświadczenie w obsłudze mazyn i urządzeń, doświadczenie w piaskowaniu, wierceniu, pracy z otwornicą oraz cięciu na piłach tasmowych, cięciu gilotynowym, wykrawaniu otworów, wypalaniu na wypalarce, wypalaniu palnikiem plazmowym i gazowym , prostowanie/wyginanie blach na prasie hydraulicznej, doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych z ładunkiem nienormowanym i gabaryty
Smulders Polska Sp. z o.o. - 2017-01-25 - Zielona Góra (lubuskie)

SITODRUKARZ - do 2 100 PLN

Obsługa sitodrukarki, naświetlanie ram
Usługowa Spółdzielnia Pracy Uniwersum - 2016-01-15 - Zielona Góra (lubuskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

według stanowiska
AD-CZAR Krzysztof Sumiński - 2016-04-21 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNERKA (OŚRODEK KOLONIJNY PUCK/WISŁA) - 1 000 - 1 200 PLN

obsługa grup na posiłkach (śniadania, obiad, kolacje), czynności porządkowe na stołówce – sala jadalna (podłogi, stoły, ogólna czystość sali jadalnej), czynności porządkowe na stanowisku kelnerskim (szafa z naczyniami itp.)
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Zielona Góra (lubuskie)

SPAWACZ MAG/TIG - od 20 PLN

spawanie elementów i części maszyn i urządzeń
Zakład Metalowo - Gumowy "Metal - Gum" - 2016-06-20 - Zielona Góra (lubuskie)

OPERATOR MASZYN CNC - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU - od 2 500 PLN

utrzymanie ruchu linii produkcyjnych; przeglądy okresowe, naprawy, wymiana części; analiza historii awarii; konserwacja i naprawa elementów elektrycznych
MARBA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-04-14 - Zielona Góra (lubuskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

odszywanie elementów, szycie maszynowe odzieży i pościeli, pobieranie miary, krojenie, szycie, projektowanie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Zielona Góra (lubuskie)

TECHNIK ELEKTRYK - od 3 010,32 PLN

nadzór nad utrzymaniem obiektów budowlanych wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi w nalezytym stanie technicznym, nadzór nad utrzymaniem obiektów budowlanych wpisanych do rejestrów zabytków, przeprowadzenie okresowych kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych, instalacji sygnalizacyjnych, przeciwpozarowych wyłączników prądu, a także wykonania eksploatacyjnych pomiarów instalacji elektrycznych
Rejonowy Zarząd Infrastruktury Zielona Góra - 2016-10-07 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Zielona Góra (lubuskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Zielona Góra (lubuskie)

PEŁNOMOCNIK DS. NEGOCJACJI SPŁATY ZADŁUŻENIA - PEŁEN LUB 1/4 ETATU - od 2 100 PLN

reprezentowanie spółki w ramach prowadzonych postępowań windykacyjnych, asystowanie przy odbiorach ruchomości, audyty, dokonywanie weryfikacji stanu majątkowego potencjalnych kredytobiorców, wspieranie procesów windykacyjnych poprzez bezpośrednie wizyty u dłużników, dostarczanie korespondencji firmowej, przygotowywanie raportów z pracy w terenie, realizowanie wyjazdów terenowych na podległym obszarze, wspieranie procesów windykacyjnych na terenie całego kraju
EOS KSI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-08 - Zielona Góra (lubuskie)

ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

monitoring obiektu
Agencja Solid Security sp. z o.o. - 2016-05-31 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 12 PLN

przygotowywanie produktów, sprzedaż produktów, prace magazynowe, uzupełnianie zapasów, prace porządkowe na sali restauracji oraz na terenie zewnętrznym, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętów, narzędzi oraz naczyń
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Zielona Góra (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 3 600 PLN

naprawy układów jednych w samochodach osobowych, wymiana opon w samochodach osobowych i ciężarowych, regulacja zbieżności
Serwis ogumienia Nowacki Spółka jawna - 2016-09-05 - Zielona Góra (lubuskie)

PAKOWACZ PRZESYŁEK - od 1 850 PLN

pakowanie przesyłekrozkładanie towaruprace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

TECHNIK ELEKTRONIK (Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI) - od 3 635,71 PLN

instalacja, konserwacja i naprawa urządzeń elektronicznych. montaż i serwis podzespołów elektronicznych i sieci komputerowych, naprawa elektroniki sprzętu komputerowego
ZAKŁAD USŁUGOWY "PAWLUK" KRZYSZTOF PAWLUK - 2016-12-07 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

-przygotowanie towaru do wysyłki wg zmówień-kontrolowanie ilości i jakości towaru-utrzymanie porządku na hali sprzedaży
kontakt przez OHP - 2017-01-04 - Zielona Góra (lubuskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Zielona Góra (lubuskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 2 000 PLN

wykonywanie oraz obróbka zdjęc umieszczonych na e-sklepie
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Zielona Góra (lubuskie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 750 PLN

montaz konstrukcji drewnianych i aluminiowych, montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych, prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie boisk z tworzyw sztucznych, przewożenie towaru z hurtowni na miejsce pracy, załadunek, rozładunek towaru, noszenie materiałów, mieszanie, wylewanie, rozpościeranie materiałów, kopanie, wypełnianie dołów przy użyciu narzędzi ręcznych, transportowanie towaru przy użyciu taczek, wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, sprzątanie miejsc pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Zielona Góra (lubuskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 12,02 PLN

przyjmowanie towaru, sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru; prowadzenie dokumentacji magazynowej; obsługa urządzeń technicnzych (czytników kodów kreskowych, komputera), posługiwanie się urządzeniem do odczytywania kodów kreskowych z oprogramowaniem "Magazyn Online" oraz naprawa drobnych błędów oprogramowania
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Zielona Góra (lubuskie)

INWENTARYZACJA - od 12 PLN

Liczenie asortymentu sklepowego i magazynowego za pomocą skanera elektronicznego.
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Zielona Góra (lubuskie)