Praca EKSPEDYTOR Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKSPEDYTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Zawód: ekspedytor

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedytor

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR WAGI TOWAROWEJ - od 1 850 PLN

ważenie surowców wydawanych do produkcji oraz gotowych wyrobów wydawanych z produkcji
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Stara Otocznia (mazowieckie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - do 1 000 PLN

Kontakt z dostawcami i odbiorcami chińskojęzycznymi, kontrola sprzedaży i oczekiwań klientów, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, dbanie o jakość i ekspozycję towarów.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ (LESZNO GÓRNE) - od 2 774,66 PLN

stolarka meblowa i otworowa, samodzielna realizacja projektów (meble)
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Leszno Górne (lubuskie)

FRYZJER OFPR/16/1105 (S) - PODMIANA - 997,4 PLN

Jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Limanowa (małopolskie)

POZOSTAŁE SZWACZKI, HAFCIARKI I POKREWNI - od 1 850 PLN

krojenie pokrowcy, szycie poszyć tapicerskich, wypełnianie wsadów poduszek
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Osowa (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Zakrzewo (wielkopolskie)

INSTRUKTOR TENISA ZIEMNEGO - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Głogów (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

prace szalunkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Celinów (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU EKSPORTU - od 2 500 PLN

praca zwiazana z oddelegowaniem pracowników do pracy w Niemczech
"NAFTOMONTAŻ" Spółka z o.o., Trzebinia - 2015-11-27 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe takie jak malowanie, murowanie, szpachlowanie, mocowanie płyt regipsowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Kwidzyn (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

kelner
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Uniejów (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 900 PLN

Transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Lichnowo (wielkopolskie)

CIEŚLA/DEKARZ - od 1 850 PLN

prace ciesielsko dekarskie
Rodzik Łukasz ROD-BUD - 2016-09-16 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ - OPERATORI LINII TECHNOLOGICZNEJ - od 13,5 PLN

operator ładowarki teleskopowej, obsługa linii technologicznej separacji i segregacji odpadów (recykling metali żelaznych i kolorowych).
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Zabrze (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

Pomoc w wykonywaniu prac administracyjno-biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Lubaczów (podkarpackie)

SPECJALISTA D/S OBSŁUGI KLIENTA - do 1 700 PLN

Wykształcenie min. średnie; doświadczenie zawodowe w sprzedaży; umiejętność obsługi komputera; zakres obowiązków: obsługa sprzedaży bezpośredniej w sklepie, obsługa zamówień składanych w sklepie internetowym, przygotowywanie ofert dla klientów, wprowadzenienowych produktów do oferty, opieka magazynowa, nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z kontrahentami, pozytywne nastawienie i chęć rozwoju; jedna zmiana; 3/4 etatu; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY/INSIDE SALES REPRESENTATIVE - od 4 800 PLN

kontakt telefoniczny z klientami Google ( utrzymanie klienta, optymalizacja konta)
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Olsztyn (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Słubice (lubuskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 000 PLN

UPRAWIANIE ZIEMI ROLNEJ, CAŁOKSZTAŁT ZABIEGÓW WYKONYWANYCH NARZĘDZIAMI I MASZYNAMI UPRAWOWYMI, , UZYSKIWANIE PRODUKTÓW ROŚLINNYCH, NAWOŻENIE, NAWADNIANIE I INNE CZYNNOŚCI ROLNICZE WYKONYWANE W ZALEŻNOŚCI OD SEZONOWOŚCI WYKONYWANYCH PRAC. ZASTĘPOWANIE INNYCH PRACOWNIKÓW I INNE W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB PRACODAWCY.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Skierniewice (łódzkie)

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH - od 2 057,97 PLN

obsługa systemy symfonia ERP pod kątem handlowym oraz administracyjnym, konserwacja narzędzi oraz instalacji i konfiguracja kom.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

obsluga maszyn,prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Jabłonna (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

poszukiwanie i obsługa klientów, składanie i realizowanie zamówień, przygotowywanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Grzędy (mazowieckie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 2 000 PLN

malowanie farbami wodnymi, emulsyjnymi, olejnymi, wykonywanie tapetowania
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Wilków-Osiedle (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN MYJĄCYCH - od 2 000 PLN

mycie i czyszczenie pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed