Praca EKSPEDIENT POCZTOWY-STAŻ PO WER 2 Warszawa kontakt przez PUP

Stanowisko: EKSPEDIENT POCZTOWY-STAŻ PO WER 2

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu

Data publikacji: 2016-08-26

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT POCZTOWY-STAŻ PO WER 2

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: ekspedient pocztowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 20.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność obsługi komputera, dyspozycyjność, otwartość na pracę z ludźmi, brak przeciwskazań do dźwigania. Urząd Pracy wyraził zgodę na organizację stażu pod warunkiem przyjęcia na staż osoby poniżej 30 roku.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: DO i CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Adres strony pracodawcy: www.poczta-polska.pl

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedient pocztowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 080 PLN

Pakowanie towaru, konfekcjonowanie towaru, sprawdzanie paczek, prace porządkowe. Umowa zlecenie, 160h w miesiącu, praca w godz. 6:00-6:00 wg potrzeb.
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER X1 - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż - sprzedawca w salonie z meblami stylowymi i kominkami. Środki algorytm.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

1. Prace porządkowe wokół Ośrodka2.Konserwacja, naprawa sprzętu znajdującego się na terenie Ośrodka3.Palenie w piecu4.Drobne remonty pomieszczeń, odświeżanie 5.Dbanie o powierzony sprzęt
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Stara Rudnica (zachodniopomorskie)

SAMODZIELNY/A KSIĘGOWY/A - od 4 000 PLN

samodzielny kontakt z klientami biura (osoby fizyczne i prawne), sporządzanie sprawozdań finansowych i zeznań rocznych, list płac, dokumentów towarzyszących (sprawozdawczość GUS, NBP, US), znajomośc programy SAGE Symfonia, Płatnik, KPiR
Stabil Future Sp. z o.o. - 2017-08-10 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Zamoście-Kolonia (łódzkie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Ławy (mazowieckie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Pakowanie detali i przekazywanie do magazynu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Budzyń (wielkopolskie)

SPECJALISTA W ZAKRESIE PROGRAMOWANIA STEROWNIKÓW PRZEMYSŁOWYCH DO GŁĘBOKIEGO HARTOWANIA POWIERZCHNI. - od 3 000 PLN

Programowanie urządzeń do mikroplazmowego i jonowego hartowania.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Organizacja sprzedaży w salonie. Dostawy i przyjmowanie towaru od dostawcy.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Gdynia (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac porządkowych na terenie miasta Przedborza
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Przedbórz (łódzkie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE DROGOWYM - do 2 000 PLN

prowadzenie pojazdów (z prawem jazdy kat. C i E) po krajach Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Rogówko (kujawsko-pomorskie)

MALARZ - od 1 900 PLN

obsługa ręcznych i mechanicznych urządzeń, przygotowywanie różnych podłoży pod malowanie, przygotowywanie gruntów, farb, malowanie sufitów, elementów ozdobnych, napisów
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kolonia Warszawska (mazowieckie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace w pasie drogowym
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Nowe Łagiewniki (łódzkie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, prowadzenie dokumentacji jazdy, sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Rzezawa (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

praca w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Świętochłowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

1. Sprzątanie stanowiska pracy;2. Obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych;3. Przygotowywanie surówek i sałatek;4. Obsługa maszyny myjącej;5. Sprzątanie stołówki po konsumpcji;6. Przygotowywanie półproduktów do produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Widuchowa (zachodniopomorskie)

Oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.Sprzedawca w księgarni.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Nowy Sącz (małopolskie)

ZBROJARZ - do 2 000 PLN

MONTAŻ ZBROJENIA W/G PROJEKTU; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO, UPRAWNIENIA HAKOWEGO, MINIMUM 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; GODZINY PRACY: 07.00-15.00;
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - od 2 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

wyksz. średnie,znajomość obsługi komputera, osoba do przyuczenia, osoba zarejestrowana w PUP, profil II
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Przygodzice (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

prowadzenie ewidencji o dziennika szkoleń,aktualizacja baz uczestników,prowadzenie sekretariatu firmy,
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Leszno (wielkopolskie)

REJESTRATORKA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Lębork (pomorskie)

RECEPCJONISTKA/ ASYSTENTKA PODOLOGA - 997,4 PLN

rejestracja telefoniczna i stacjonarna nowych i obecnych pacjentów na zabiegi w gabinecie, prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów, prowadzenie wstępnego wywyiadu medycznego przed zabiegiem,kontrolowanie stanów magazynowych produktów wykorzystywanych w gabinecie, utrzymanie porządku w gabinecie podologicznym oraz w pomieszczeniach przynależnych, sterylizacja instrumentów medycznych,
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 2 600 PLN

Montaż ogrodzeń w terenie.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wiślinka (pomorskie)

1. Zapoznanie się z zasadami BUP. Zaponanie się z zasadami SPACE MANAGEMENT.2. Utrzymanie czystości na sali sprzedaży i zapleczu.3. Rozkładanie towaru na sali sprzedaży oraz zapleczu.4. Pomoc w przyjmowaniu dostaw.5. Obsługa klienta - bez obsługi kasy.6. Aktualizacja cen towarów.7. Dbałość o prawidłową ekspozycję towarów.8. Kontrolowanie terminów przydatności towarów do spożycia.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Łęczyca (łódzkie)