Praca DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Jurów Stanisław Renc RENC-TRANSPORT

Miejsce pracy:
22-664 Jurów 53, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
wyszukiwanie ładunków na terenie UE, negocjacje frachtów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jurów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jarczów

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0:
Dyspozytor transportu samochodowego (wymagany staż - lata: 1)

Nazwa pracodawcy: Stanisław Renc RENC-TRANSPORT

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Lwowska 35, 22-600 Tomaszów Lubelski, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Lubelski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Lubelski

Ulica pracodawcy: Lwowska

Numer budynku pracodawcy: 35

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Nazwisko osoby zgłaszającej: Stanisław Renc

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego