Praca DYREKTOR PLACÓWKI Puck ROLAND LANGE " AKCENT"

Stanowisko: DYREKTOR PLACÓWKI

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Dyrektor placówki

Data publikacji: 2016-10-11

Lokalizacja: Puck (pomorskie)

Pracodawca: ROLAND LANGE " AKCENT"

Gen. Józefa Hallera 2, 84-100 Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR PLACÓWKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puck

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Puck

Zawód: dyrektor finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: ROLAND LANGE " AKCENT"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Puck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puck

Ulica pracodawcy: Gen. Józefa Hallera

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor finansowy