Praca DYREKTOR MARKETINGU NA OBSZAR AZJI, AFRYKI, ZACHODNIEJ EUROPY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Zarządzanie pracą pionu. Tworzenie i realizacja strategii marketingowej spółki na powierzonym obszarze. Nawiązywanie relacji biznesowych oraz ich podtrzymywanie. Analiza potrzeb rynkowych. Udział i reprezentowanie Spółki podczas krajowych i zagranicznych wydarzeń branżowych (targi, konferencje). Współdziałanie z innymi pionami i jednostkami organizacyjnymi spółki. Współdziałanie i koordynacja w ramach grupy kapitałowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DYREKTOR MARKETINGU NA OBSZAR AZJI, AFRYKI, ZACHODNIEJ EUROPY

Data zakończenia pracy: 01.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE W KIERUNKACH INŻYNIERIA MATERIAŁOWA I CERAMIKA, METALURGIA, ODLEWNICTWO, MIN.20 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻACH METALURGICZNYCH, MATERIAŁÓW OGNIOTRWAŁYCH NA RYNKU AZJI, AFRYKI, EUROPY ZACHODNIEJ, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM INDII. ZARZĄDZANIE PRACĄ PODLEGŁYCH BIUR W DUŻEJ FIRMIE PRODUKCYJNEJ, NAWIĄZYWANIE I PODTRZYMYWANIE RELACJI BIZESOWYCH, SPORZĄDZANIE PLANÓW ORAZ NADZÓR I KONTROLA REALIZACJI CELÓW WYZNACZONYCH PODLEGŁYM JEDNOSTKOM, WSPÓŁTWORZENIE STRATEGII MARKETINGOWEJ SPÓŁKI, ZARZĄDZANIE PIONEM MARKETINGU W DUŻEJ FIRMIE PRODUKUJĄCEJ MATERIAŁY OGNIOTRWAŁE, BIEGŁA ZNAJOMOŚC JĘZYKA ANGIELSKIEGO I HINDUSKIEGO ORAZ MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ TRZECIEGO JĘZYKA OBCEGO

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie