Praca DYREKTOR MARKETINGU Dąbrowa Górnicza kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
- zarządzanie działem marketingowym i handlowym spółki,- współtworzenie strategii marketingowej,- kontrola i nadzór biur.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 8 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: KWOTA BRUTTO

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR MARKETINGU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Dąbrowa Górnicza

Zawód: dyrektor marketingu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 8 000 PLN

Data zakończenia pracy: 22.05.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dyrektor marketingu (wymagany staż - lata: 15)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
hindi (hinduski), w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Znajomość specyfiki kultury i języka obszaru Indii

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Znajomość zagadnień marketingu w spółkach międzynarodowych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 15

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Sobieskiego 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Adres strony pracodawcy: http://poland.arcelormittal.com

Ulica pracodawcy: Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor marketingu