Praca DYREKTOR HANDLOWY Radomsko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: kontakty handlowe -państwa arabskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radomsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Zawód: dyrektor handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 01.12.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dyrektor handlowy (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: arabski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość rynków arabskich

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Radomsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomsko

Ulica pracodawcy: Tysiąclecia

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor handlowy