Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa autoklawu, przeprowadzanie higienizacji, dezynfekcja, sterylizacja narzędzi itp.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie higienistka stomatologiczna, wymagana praktyka w gabinecie stomatoligicznym, umiejętmość przeprowadzania zabiegów higienizacji

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.02.2016

Podobne oferty pracy

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - 997,4 PLN

sprzedaż oferty turystycznej, sprzedaż dodatkowych ubezpieczeń do ofert turystycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY - do 1 850 PLN

prace pielegnacyjne w hodowli lasu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Danków (lubuskie)

OBSŁUGA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

obsługa sprzedazy internetowej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Samotnik (łódzkie)

OPERATOR KRAJARKI - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Ignatki-Osiedle (podlaskie)

BUKIECIARZ/FLORYSTA - od 1 850 PLN

Układanie bukietów, kompozycji sztucznych- sprzedaż kwiatów.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Zgierz (łódzkie)

LOGISTYK PRODUKCJI - do 2 100 PLN

Obsługa urządzeń produkcyjnych, transport suwrowców i detali na produkcję, obsługa wózka paletowego, ewidencja wykonywanych prac i wypełnianie dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami. Umowa o pracę na czas okreśłony, trzy zmiany.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK II STOPNIA W WYDZ. ZARZ. KRYZ. UMRP - od 2 300 PLN

Prace administracyjno - biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KELNER - 997,4 PLN

xxx
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Kartuzy (pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA-LAKIERNIKA - 997,4 PLN

pomoc przy wykonywaniu i malowaniu mebli
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Białe Błota (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów, wycena towaru, zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Przytocznica (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywanie posiłków - kuchnia polska. Utrzymanie czystości powierzchni kuchennych.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą pow. 3,5 t, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, przestrzeganie przepisów transp. drog.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Bukowice (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Staszów (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Spychowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Żuromin (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac administracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Wielkie Oczy (podkarpackie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 200 PLN

Wymagana umiejętność wykonywania tynków metodą natryskową z efektem granitu, piaskowca, drewna i klinkieru.
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Łódź (łódzkie)

REFERENT DS. ŚWIADCZEŃ WYCHOWAWCZYCH - od 1 850 PLN

przyjmowanie oraz kompletowanie i prowadzenie wniosków dotyczących świadczeń wychowawczych. Sporządzanie list wypłat, sprawozdań oraz decyzji administracyjnych w sprawach w/w świadczeń
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Pielgrzymka (dolnośląskie)

OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO/MECHANIK - 13 - 18 PLN

ZAPOZNANIE Z TECHNOLOGIĄ ROBÓT PRZED ROZPOCZĘCIEM PRACY, SPRAWDZANIE STANU OZNACZEŃ I NAPISÓW OSTRZEGAWCZYCH ORAZ WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH, SPRAWDZANIE STANU POSADOWIENIA ŻURAWIA ORAZ STANU TECHNICZNEGO, USUWANIE USTEREK UKŁADÓW MECHANICZNYCH, KONSERWACJA, PODNOSZENIE, PRZEMIESZCZANIE I OPUSZCZANIE ŁADUNKÓW, KONTROLOWANIE BEZPIECZEŃSTAWA WYKONYWANYCH PRAC (WYKONYWANIE MANEWRÓW ZGODNYCH Z INSTRUKCJĄ SYGNALISTY), ZAKOŃCZENIE PRACY ŻURAWIA;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE MECHANICZNE, ZNAJOMOŚĆ MECHANIKI, DOBIERANIA TECHNOLOGII WYKONYWANYCH ROBÓT, OCENIANIA WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH I ŚRODOWISKA PRACY, DOBORU WŁAŚCIWYCH NARZĘDZI I OSPRZĘTU, OBSERWACJI OTOCZENIA I WSPÓŁPRACY, NAPRAWY SPRZĘTU BUDOWLANEGO ORAZ DORABIANIA CZĘŚCI NIEZNORMALIZOWANYCH, UPRAWNIENIA OPERATORA ŻURAWIA WIEŻOWEGO Z UDT, 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 5,71 PLN

dozór budynku,załączanie systemów alarmowych,obsługa monitoringu
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Poznań (wielkopolskie)

OGRODNIK - do 1 850 PLN

obsługa terenów zielonych ,utrzymywanie porządku ,pielegnacja roślin
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Mchowo (mazowieckie)

LOGISTYK - od 15 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Modlniczka (małopolskie)

Przyjmowanie towaru, kontrola terminu ważności art. spożywczych, obsługa wagi medesa, obsługa krajalnicy i kasy fiskalnej, obsługa klienta, utrzymywanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 035 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Zabrze (śląskie)

OPERATOR WIELOMASZYNOWY-KIEROWCA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn przy produkcji wyrobów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łobez (zachodniopomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY-UMREFDO30/16/0036 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - od 1 850 PLN

Sprzedaż maszyn, części i urządzeń rolniczych. Utrzymywanie kontaktu z klientami. Tworzenie ofert handlowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Dominowo (wielkopolskie)