Praca DYREKTOR DZIAŁU BIZNESOWEGO KLIMATYZACJI I ENERGII (J. ANGIELSKI, J. KOREAŃSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Stanowisko: DYREKTOR DZIAŁU BIZNESOWEGO KLIMATYZACJI I ENERGII (J. ANGIELSKI, J. KOREAŃSKI)

Wynagrodzenie: od 20 000 PLN

Zakres obowiązków: j.w.

Data publikacji: 2015-12-08

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 20 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DYREKTOR DZIAŁU BIZNESOWEGO KLIMATYZACJI I ENERGII (J. ANGIELSKI, J. KOREAŃSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: dyrektor rozwoju biznesu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 20 000 PLN

Data zakończenia pracy: 21.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Dyrektor rozwoju biznesu (wymagany staż - lata: 10)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
koreański, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe-inżynieria systemów energetycznych; doskonała znajomość MS Office; 10 lat doświadczenia, w tym 8 lat na stanowisku dyrektora; biegła znajomość języka angielskiego oraz koreańskiego. Obowiązki: wspieranie sektora klimatyzacji LG na rynku europejskim; nadzorowanie nowych projektów i rozwiązań dotyczących sektora UE; raportowanie do centrali; wspieranie we wprowadzaniu produktów z zakresu AC na rynki UE.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 10

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor rozwoju biznesu