Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Kamnica kontakt przez PUP

Pozycjonowanie Plewiska

Miejsce pracy: Kamnica, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: wg umowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 07.02.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Wojska Polskiego 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Bytów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytów

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN MYJĄCYCH - od 13 PLN

obsługa i konserwacja samojezdnych maszyn myjących na terenie Galerii Cuprum Arena w Lubinie
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Lubin (dolnośląskie)

PAKOWACZ - do 1 500 PLN

Odpowiada za kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki; zajmuje się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy.rozkładanie towarów na półkach magazynowych;kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem / specyfikacją;pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki;dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki;zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem;obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów;obsługa skanera magazynowego
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Wrocław (dolnośląskie)

*PRACOWNIK LEŚNY (STAŻ) - 997,4 PLN

prace przy wycince drewna
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Zaborów (dolnośląskie)

1415U - ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Radom (mazowieckie)

STYLISTKA PAZNOKCI - 997,4 PLN

przedłuzanie paznokci na tipsie i stylizacjakorekta paznokci i stylizacjazdobienie artystyczne paznokci
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji podstawowej, VAT, ZUS wybranych firm
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 920 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO CIĘCIA (CNC)DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA ZAREJESTROWANYCH W URZĘDZIE PRACY - od 2 632 PLN

wycinanie elementów z różnych materiałów (blacha, tworzywo sztuczne, sklejka) za pomocą frezarki CNC
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Gajków (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Suwałki (podlaskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż, tworzenie raportów, nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KOORDYNATOR PRACY MAGAZYNU - od 2 000 PLN

Nadzorowanie pracy zespołu, rekrutacja, motywowanie i rozwój podległych pracowników, nadzór nad wykonaniem zleceń zgodnie z procedurami, dbałość o porządek w magazynie i wokół niego, ścisła współpraca z innymi działami firmy, sporządzanie raportów i sprawozdań.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Sosnowiec (łódzkie)

KUCHARZ X1 - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

praca na prasach mimośrodowych - cięcie, gięcie, dziurowanie, walcowanie, obtaczanie, posługiwanie się sprzętem pomiarowym - suwmiarka, pakowanie wyrobów
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Sejny (podlaskie)

wulkanizator
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Goździn (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, utrzymywanie czystości w kuchni, wydawanie posiłków, przygotowywanie karty dań, wybór naczyń i sprzętu do podawania posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Suchowola-Kolonia (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 200 PLN

wykonywanie czynności związanych z pracą biurową
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Bytom (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI UKRAIŃSKIEJ/GRUZIŃSKIEJ - od 2 300 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe gastronomiczne, umiejetność przygotowywania potraw kuchni ukraińskiej, gruzińskiej, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, doświadczenie zawodowe: min 3 lata na w/w stanowisku. Ogólny zakres czynności: przygotowywanie potraw kuchni ukraińskiej, gruzińskiej.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Lublin (lubelskie)

STOLARZ MEBLOWY - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Wyryki-Połód (lubelskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Karsk (zachodniopomorskie)

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Stojanowice (świętokrzyskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Gniezno (wielkopolskie)

MŁODSZA KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

Księgowanie dokumentów w systemie informatycznym Comarch Optima
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Jaworzno (śląskie)

ANIMATOR KULTURY- ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - od 1 850 PLN

obsługa gości, wypełnianie czasu wolnego, organizacja imprez, obsługa kawiarenki.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Pełczyce (zachodniopomorskie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - od 700 PLN

prasowanie odzieży męskiej/garnitury
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kalej (śląskie)

TECHNIK ELEKTRONIK - od 1 850 PLN

Naprawa sprzętu, prawo jazdy kat. B
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Słupsk (pomorskie)