Praca DOZORCA Borzechowo Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "BROKER" Sp. z o.o.

Tward Dół, 83-224 Borzechowo, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- dozorowanie ośrodka wypoczynkowego- utrzymywanie czystości i porządku na jego terenie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Borzechowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zblewo

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "BROKER" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Derdowskiego 4, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV i skierowanie do pracodawcyGiełda pracy w dniu 8.04.2016 r. od godziny 9.00Giełda pracy odbędzie się w pomieszczeniu 01 ( poziom - 1) w budynku Urzędu wejście od strony stadionu miejskiego

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Derdowskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.03.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- obsługa kasy fiskalnej- obsługa klienta- przyjmowanie towaru- bieżące uzupełnianie towarów na półkach- dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy
SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY MARIUSZ LANGOWSKI - BORZECHOWO - 2016-04-07 - Borzechowo (pomorskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

- korespondencja przychodząca i wychodząca- obsługa komputera urządzeń biurowych- obsługa klienta- kierowanie do odpowiednich działów
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Starogard Gdański (pomorskie)

NAUCZYCIEL HISTORII I WOS W SZKOLE PRZYSZPITALNEJ - od 2 365 PLN

Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy; Nauczyciel w Szkole Przyszpitalnej:WOS - 5 godz. w tym: 3 godz. - Gimn., 2 godz. - LO; Historia - 3 godz. Gimn., 4 godz. LO
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. K. KIREJCZYKA - 2016-10-27 - Starogard Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

- utrzymanie porządku i czystości w otoczeniu budynku- wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku- pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości
Dom św. Elżbiety Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety - 2016-08-23 - Starogard Gdański (pomorskie)

DOZORCA - do 900 PLN

Wykształcenie zawodowe; roczne doświadczenie; zakres obowiązków: sprzątanie klatek schodowych i terenów zew. przynależnych do tych klatek na terenie Gliwic; jedna zmiana od 6:00-11:00; umowa zlecenie; oferta pracy także dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności;
AGENCJA ART´EV S.C. ANNA ROSOWSKA & MONIKA KULA - 2016-04-18 - Gliwice (śląskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

- położenie dachówki, wklejanie papy, obróbka balcharska
Zakład Dekarski Z. Borzyszkowski - 2016-06-06 - Pinczyn (pomorskie)

DOZORCA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Makówiec (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

przygotowywanie ofert i kalkulacji, telefonowanie do potęcjalnych Klientów z ofertami, sporządzanie polis
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE FENIKS GRAŻYNA ROCŁAWSKA-ŻOŁĄDEK - 2016-02-09 - Starogard Gdański (pomorskie)

ASYSTENT DS. OPERACYJNYCH - od 3 000 PLN

- prace ogólnobiurowe,- korespondencja z kontrahentami,- prace przy tworzeniu zestawień, dokumentacji na potrzeby firmy.
P.P.H.U. "VOSS" KRYSTIAN OSSOWSKI - 2016-07-26 - Rokocin (pomorskie)

DOZORCA - od 800 PLN

dozorca
Wspólnota Mieszkaniowa - 2016-01-05 - Skarbimierz (opolskie)

ŚLUSARZ - od 2 500 PLN

- zgodnie ze stanowiskiem
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe LAKMET Mariusz Kasicki - 2016-04-20 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie
Gospodarstwo Klonówka Marek Adamski - 2016-06-28 - Klonówka (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, ukladanie towarów, obsługa kasy, przyjmowanie towaru oraz inne prace.
P.H. "PLUS" Helena Pałubicka - 2016-08-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

Stawianie ścian K/G, malowanie, szpachlowanie, układanie paneli podłogowych, montaż instalacji sanitarnej.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Kopytkowo (pomorskie)

DOZORCA - od 600 PLN

prace porządkowe, spisywanie liczników, itp.wykształcenie i doświadczenie bez znaczeniamoże być osoba do przyuczeniapraca popołudniami na 1/4 etatuumowa zlecenie
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "DOM" - 2016-10-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - 997,4 PLN

- montowanie sieci i instalacji HVAC zgodnie z dokumentacvją techniczną za pomocą róznych złączy (gwintowych, kołnierzowych), - wbudowywanie w sieci urządzeń do regulacji i obróbki wprowadzonego powietrza (np. nagrzewnice, klimatyzatory itp.), - ocena poprawności działalnia instlacji i bieżąca konserwacja układów instalacji, - zapoznanie się z systemami do automatycznej regulacji instalacji.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Janin (pomorskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

Nadzorowanie i kontrolowanie terenu zakładu
Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. - 2016-01-19 - Żmiarki (lubelskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

doświadczenie w zawodzie
Zakład Stolarski "BRANDT" Sławomir Brandt - 2016-08-05 - Dąbrówka (pomorskie)

HANDLOWIEC URZĄDZEŃ KOPIUJĄCO-DRUKUJĄCYCH - od 2 700 PLN

- pozyskiwanie oraz obsług klientów biznesowych,- realizacja celów sprzedażowych,- utrzymanie długofalowych relacji z klientami,- obsługa systemów sprzedażowych,- dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy
PESTAR SP. Z O. O. - 2016-09-29 - Starogard Gdański (pomorskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 3 000 PLN

Obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy, kontrola i realizacja recept, wykonywanie leków receptowanych, monitorowanie stanu magazynu
Arkadia Sp. z o. o. - 2016-10-24 - Starogard Gdański (pomorskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż gotowych wyrobów garmażeryjnych
Kogucik Sklep Spożywczo-Mięsny Paulina Mucha - 2016-07-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 1 870 - 3 500 PLN

- realizacja zleceń transportowych na terenie Ukrainy i krajów Unii Europejskiej,- przewóz ładunków niebezpiecznych (wymóg posiadania ADR),- sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów,- dbałość o powierzony ładunek i ekonomiczną eksploatację pojazdu,- samodzielne załadunki i rozładunki towarów (konieczność posiadania uprawnień do kierowania wózkiem widłowym).
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Starogard Gdański (pomorskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed