Praca DOZORCA-OCHRONA FIZYCZNA Kutno "ARGUS" Ochrona Osób i Mienia

Troczewskiego 11, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Ochrona mienia,ochrona obiektów,nadzór nad ruchem osobowym i transportowym -samochosowym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA-OCHRONA FIZYCZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kutno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kutnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kutno

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Dozorca (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: "ARGUS" Ochrona Osób i Mienia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV-kontakt osobisty od Pon. do Pt. w godz.9.00-15.00 poprzedzony telefonicznym (AG)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: kutnowski

Gmina pracodawcy: Kutno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kutno

Ulica pracodawcy: Troczewskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: usługi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.09.2016