Praca DOSTAWCA PIZZY W RESTAURACJI COFFEE TIME W KOŚCIERZYNIE Kościerzyna FIRMA USŁUGOWA "TIME" KATARZYNA NALEWAJKO

Stanowisko: DOSTAWCA PIZZY W RESTAURACJI COFFEE TIME W KOŚCIERZYNIE

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: -dowóz zamówień do klientów,-dobra znajomość topografii Kościerzyny,-przygotowywanie swojego stanowiska pracy

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Kościerzyna (pomorskie)

Pracodawca: FIRMA USŁUGOWA "TIME" KATARZYNA NALEWAJKO

Kapliczna 19, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
-dowóz zamówień do klientów,-dobra znajomość topografii Kościerzyny,-przygotowywanie swojego stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DOSTAWCA PIZZY W RESTAURACJI COFFEE TIME W KOŚCIERZYNIE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościerzyna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościerzyna

Zawód: dostawca potraw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2016

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku; Dostawcy potraw. Prawo jazdy kat. B od 3 lat.

Nazwa pracodawcy:
FIRMA USŁUGOWA "TIME" KATARZYNA NALEWAJKO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Kościerzyna

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kościerski

Gmina pracodawcy: Kościerzyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościerzyna

Ulica pracodawcy: Kapliczna

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Kościerzyna

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw