Praca DOSTAWCA PIZZY M/K Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Nazwa stanowiska: DOSTAWCA PIZZY M/K

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: dostawca potraw

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie, gotowość do szybkiego uczenia się, uczciwość, odpowiedzialność i pracowitość poczucie humoru i pozytywna energia, elastyczność i dyspozycyjność, uprawnienia: książeczka sanepidu. Prawo jazdy dla osób urodzonych po 1995r. Pracodawca oferuje: podjęcie współpracy do zaraz (umowa zlecenie), Firmowe skutery Yamaha, profesjonalną i stylową odzież motocyklową, specjalne ubrania na wszystkie sezony, zapewniające maksymalną ochronę i komfort jazdy. Szkolenia, możliwości i mobilizacje do rozwoju zawodowego, pozytywną atmosferę, elastyczne godziny wykonywania zlecenia, konkurencyjne stawki. Wynagrodzenie zawsze na czas, specjalne zniżki na wszystkie produkty firmy, grupowe ubezpieczenie NNW. Wymiar czasu pracy do uzgodnieni. Miejsce pracy: Warszawa.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 900 PLN

Ref Do30Zakres: -naprawa klimatyzacji samochodowej.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Nowa Iwiczna (mazowieckie)

OPERATOR LINII TECHNOLOGICZNEJ - od 1 850 PLN

produkcja kubków papierowych, godz. pracy 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych, konserwacja, przeglądy instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

Wprowadzanie zamówień, utrzymanie kontaktów z klientami, przygotowanie wycen dla klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Proszowice (małopolskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

1. Obsługa programu komputerowego2. Zakładanie dokumentacji medycznej3. Obsługa urządzeń biurowych4. Archiwizacja dokumentów5. Załatwianie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Gryfino (zachodniopomorskie)

OPIEKUN DZIECI W ŻŁODKU - 997,4 PLN

Opieka kompleksowa nad dziećmi w żłobku
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Wierzchucino (pomorskie)

933U - PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY/PILARZ - do 3 192 PLN

Wykonywanie prostych prac na małej przecinarce
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA PRACODAWCÓW - 2 000 - 2 600 PLN

POZYSKIWANIE PRACODAWCÓW W POLSCE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE HUMANISTYCZNE, OBSŁUGA KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, PRAWO JAZDY KAT.B, 4 LATA DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU;GODZINY PRACY: 09.00 - 17.00;
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

- wykonywanie czynności biurowych: wysyłanie i przyjmowanie korespondencji;- wystawianie delegacji służbowych- aktualizowaie strony internetowej- przekazywanie akt do archiwum itp- obsługa urządzeń biurowych;-przyjmowanie interesantów;-pisanie pism,zamówień itp. Oferta stażu przeznaczona dla osób do 30 roku życia, zarejestrowanych w PUP Oświęcim, z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Chełmek (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przce w magazynie, przyjmowanuie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Warka (mazowieckie)

ANALITYK FINANSOWY - od 9 200 PLN

Analiza danych zwiazanych z wynikami biznesowymi dotyczacych przydzielonych projektów / obszarów wsparcia. Wsparcie Finansowych Partnerów Biznesowych obejmujące analize budzetu, rekomendacje dotyczace kosztow, korzysci oraz mozliwosci zwizanych z procesem zarzadzania , doradztwo w obszarze efektow rozbieznosci . Modelowanie finansowe oraz analiza scenariuszy biznesowych celem wsparcia decyzji, zarzadzania projektami oraz prognozowanie wydatków. Prowadzenie krytycznej analizy miesięcznego rachunku zyskow i strat oraz innych raportów sprawozdawczosci zarzadczej celem wsparcia planowania, prognozowania oraz lepszego zrozumienia wyników jednostek biznesowych. Zapewnienie komentarzy wskazujac na ryzyka, szanse i rozwiazania. Analizowanie rozbieżnosci oraz identyfikowanie potencjalnych problemów. Optymalizacja warunków kontraktów celem zminimalizowania wydatków. Konstruktywna krytyka procesu analitycznego zwiazana z doskonaleniem procesu. Zapewnienie informacji umożliwiajacych reagowanie na zewnetrzne wymagania audytowe. Realizacja analiz ad hoc by wspierac organizacje Finansowych Partnerów Biznesowych, wykorzystujac Tableau, excela i inne narzedzia.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kraków (małopolskie)

sporządzanie pism urzędowych, prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przygotowywanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Góra (dolnośląskie)

obsługa sklepu stacjonarnego i internetowego, realizacja zamówień, przyjmowanie towaru, obsługa komputera i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - 10 - 15 PLN

Ochrona przed kradzieżą i włamaniem na terenie chronionego obiektu
kontakt przez OHP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY PRZY SEGREGACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH, PRACOWNIK OCZYSZCZANIA MIASTA. (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Pracownik gospodarczy przy segregacji odpadów komunalnych, pracownik oczyszczania miasta.Oferta stanowi realizację zobowiązania pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu. W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

magazynier
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Gorzkowice (łódzkie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

- wykonywanie czynności agencyjnych w biurze i w terenie
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Krzyżowa (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

obsługa wózków widłowych
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Radomsko (łódzkie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 2 000 PLN

DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCA. POMOC W CODZIENNYCH CZYNNOŚCIACH PENSJONARIUSZA
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Tomice (dolnośląskie)

ASYSTENT AGENCJI CELNEJ - od 1 850 PLN

pomoc w pracach agencji celnej
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Pogórze (pomorskie)

FRYZJER - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

F-PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 925 PLN

prace porządkowe pomieszczeń biurowych i socjalnych
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Chojnów (dolnośląskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 000 PLN

szeroko pojęte prace na kuchni pod nadzorem kucharza - kuchnia polska - przygotowanie mięs do rolad i smażenia, panierowanie, przygotowywanie ciast i półproduktów do wyrobów mącznych, klejenie pierogów, gotowanie i wydawanie kuchni mącznej
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Zielona Góra (lubuskie)

RECEPCJONISTA - od 3 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Dąbki (zachodniopomorskie)